Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyanyus84 kérdése:

Mit tegyek ha a férjem nem akar beszélni velem a problémáinkrol még most sem pedig békülöben vagyunk?! Majdnem rá ment a kapcsolatunk arra hogy nem beszél velem a problémákról .

Figyelt kérdés
Elhjdegült tőlem miota dolgozom , másokkal mindig beszél egész nap a telefonját nyomkodja , sajnos le is bukott hogy olyanokat ír másoknak hogy már utál itthon lenni velünk és már nem szeret de a gyerekek miatt van velem , hozzá tette azt is hogy undorítónak talál . Nekem pedig azt mondja szeret és ezt nem tudja miért írja .. igaz hogy egy éve eléggé megromlott a kapcsolatunk viták alakulnak ki mert nem foglalkozik velünk és nem akar itthon bármit is csinálni , legyen az tanulás vagy játék a gyerekekkel vagy akár valami házimunka .. pedig ő van itthon többet , arról nem is beszélve hogy felém nincs libidója havi 1 alkalomra állt be a sexuális életünk es azt is kényszernek érzem , mivel én nem csalók meg eléggé szenvedek ebben a helyzetben . Hiába próbálok vele beszélni semmi ingerülten közli ha nem hagyom abba elmegy .. pedig én próbáltam szépen sajnos sokszor ki borulva is .. jogosan zavar a dolog úgy érzem .. en dolgozok aztán itthon hadi állapotok várnak a négy gyerek miatt es tanulni is kell velük , meg a ház körüli ferfi munka is rám marad és még sex sincs .. arra gondoltam depressziós de igazából akkor nem az ha csavarog vagy dolgozik csak ha itthon kell lennie .. egyszer azt mondta azért van ez mert én elviselhetetlen vagyok mert megkérem erre arra pl most 5 hónapja költöztünk az uj házba fel kellene fúrni a polcokat sajna az nekem nem megy de hiába szólok neki semmi .. a legtöbb munkát a barátnőim férjei csinálják meg . Én szégyenkezem miatta de nem tudom hogy segítsek neki kilábalni ebből sajnos szakemberhez nem akar fordulni . Vajon mitévő legyek ?

2018. jan. 3. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Furcsa. Ha volt esküvő, akkor emlékeztetni kéne a fogadalmára, hogy jóban-rosszban együtt maradtok. Elmenni a legkönnyebb. Faterom akkor csinált ilyet, amikor ivós korszaka volt + nőzött.
2018. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
85%

A kapcsolatotok rá is ment erre az egészre. Én ebből úgy érzem, hogy ő nem volt kész a családra.

Minden amivel ténylegesen menteni lehetne a helyzetett az elől elzárkózik. Ez egy patt helyzett. Ő nem igazán akar tőled semmit.

2018. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos sokszor lett a veszekedés vége hogy el is ment ..aztán meg meg ígér mindent , törődik majd velem jatszik a gyerekekkel segít . De minden csoda pár napig tart és ujra fekszik a kanapén és csak a telefon .. van hogy annyira beszélget hogy nem hallja ha hozzá szólok . Aztán megin én vagyok a hibás mindenér , ha rosz kedvem van vagy ha este 11 kor el sírom magam hogy még biztos van egy óra a házi munkából de ő a nagy telefonozasba úgy elfárad hogy a szemetet nem viszi le és aztán jön a vita hogy milyen elviselhetetlen vagyok és ő fáradt én nem értem meg?!?
2018. jan. 3. 09:13
 4/15 A kérdező kommentje:

Ő egy heten négy napot dolgozik , En normalis munkarendben vasárnap szabad . Nem értem az egészet .. elengedni se akar mert addig ígérget míg engedek neki 14 éve vagyunk együtt es négy szép gyerekünk van . Egy éve nyögvenyelős a dolog ha próbálok vele beszélni a legtöbb ami jut a Nemtudom vagy hallgat nagyokat .

Már sokszor én is úgy érzem jobb lenne egyedül , hisz olyan magányos vagyok mellette , viszont mindig meg fűz addig bizonygatja hogy nem tud és nem is akar nélkülünk élni .

2018. jan. 3. 09:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem házasság ez már, és nem is emberi kapcsolat.

Én is voltam ilyenben 18 év házasság után, nem vagyok rá büszke. De igazából megkönnyebbülés volt, amikor a volt feleségem beadta válókeresetet.

Mi a csudát tehetnél?

2018. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Remélem ez kamu mert jó nagy hülye vagy,ha te ezt elviseled. Ennél szánalmasabb embereket mintaz itt panaszkodó gyakoris férjes nők,még nem éltem... Komolyan,vannak olyanok akik képesek így élni?
2018. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Szerintem meg azért tart még maga mellett mert tökéletesen kiszolgálod a kényelmét. Ha tényleg törődne veletek akkor már rég észbekapott volna. Most viszont csak meg kell győznie hogy igen, ti vagytok a legfontosabbak és megint megkap mindent, neki nem kell főzni, takarítani, gyereket nevelni. Van egy hely ahol aludhat, elnetezhet, ehet... ennyit akar magának és ezt megkapja.

Ha az anyja lenné "mamahotelnek" hívnának.

2018. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Minden éremnek két oldala van ... nem véletlenül lett ilyen és szeretem . Nem vagyok egy egyszerűen feladós típus jo lenne ha rendbe tudnánk hozni . De mostanra az elutasításoktól és a magányosságtól igazi sárkány lettem így még nehezebb
2018. jan. 3. 10:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért azt tudod , hogy patt helyzetben vagy ha elválltok 4gyereket viszed de hová?? El tudod tartani őket? Ugyanîgy egyedűl kell játszani tanúlni házi munkát csinálni. Azt îrod a vasárnapod szabad csak szombaton ki van a gyerekekkel??

Kimondom a frankót, tanúltál volna még és szűltél volna csak 2 gyereket 3ada ilyen bajba lennèl most.

2018. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem fogod helyre hozni.Abszolút minden érzelme kimúlt feléd, ha volt egyáltalàn. Még metegeted, pedig nincs mit, teljesen megalàz.Nője, női biztos, hogy vannak, ha màs nem egyestések. Beléd azért kapaszkodik, mert kiszolgálod, minden házimunkát megcsinàlsz, gyerekeket egyed7l rendezed, és még kedvesnek semmi kell lennie Veled, mert Te önként cseléd Vagy.Így amúgy miért is tisztelne? Magadat nem tartod semmire, csak annyira, hogy így bánjanak veled, mert akkor nem jutottatok volna idáig.
2018. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!