Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem szerelmes belém, megaláz. Én viszont még szerelmes vagyok. Hogy lépjek ki?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat.

Egy ideje a párom elkezdett velem nagyon furcsán viselkedni(kevesebb időt akart együtt tölteni, megalázott, beszólogatott, nem volt tekintettel rám, és azt kellett csinálni, amit ő akart).

Próbáltam beszélni vele, de szerinte semmi nem változott, ugyanúgy szeret.

Tegnap elmentünk kajálni, és még nem tudtam mit egyek, így gondolkodtam, mire ő oda szólt a pultos csajnak, hogy engem sürgetni kell, hogy döntésképes legyek. Utána rendeltünk, kérdezte, hogy kérek-e sütit, mondom csak ha ketten megesszük, erre oda szól a pultos csajnak, hogy nem igaz, hogy mindent belém kell erőltetni. A lányoknak persze ez imponál, a pultos csaj ott mosolygott a páromra.

És ez mostmár rendszeres, odaszól, hogy b----meg, holott megkértem, hogy velem ne beszéljen így.

Rajta kívül nincsenek barátaim(az összes hátbatámadott, elárultak, ez hosszú sztori). A Húgommal sem jó a viszonyom, mert otthon semmit nem segít a háztartásban. A két bátyjám nem él velünk, és otthon elővesznek engem 22 éves létemre minden apróságért.

Volt egy időszak,(a mostani párom előtt), amikor próbáltam ismerkedni, de sorra pattintottak le a pasik.

Kiskorom óta furán tekintenek rám az emberek, és ezt mások is észrevették, de nem találnak bennem kivetnivalót.

SZóval én még szerelmes vagyok, viszont egyértelmű, hogy ő már nem. Hogy lépjem meg? Ez így rosszabb, mintha megcsalt volna, vagy valami, mert nekem kell megtennem azt, amit nem akarnék.


2018. jan. 3. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz, mert ha hagyod magad tovább fog alázni, mert egyre jobban fölényben érzi magát. Eleve, ne más csajokat szórakoztasson, ha ott van neki a sajátja, és még ha vicces is próbált lenni, hát elég hülye humora van. Azért nem árt, ha elmondod neki, hogy nagyon zavar a viselkedése, és megpróbáltok beszélni, de ha továbbra is állítja, hogy minden oké, akkor gondold át, vele akarsz e lenni tényleg.
2018. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mély levegőt és hajrá!

Aztán tiltod mindenhol, törlöd a számát és egy-két hétre betáblázod minden perced, hogy gyorsan elmenjen az idő.

Utána rá fogsz jönni, hogy mennyivel boldogabb vagy egyedül is: nincs aki megalázzon és bántson.

2018. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha neekd tetszik, hogy napi szinten megaláz, akkor maradj vele.

Csak nincs annyira rossz külsőd, hogy nem tudsz másik pasit szerezni.

2018. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy hogy lépj ki? Ha a kapcsolat bármelyik félre nézve káros, és nem is tudjátok megoldani a problémákat, akkor véget kell neki vetni, szerelem ide vagy oda. Sőt, a szerelem könnyen el tud vakítani vagy be is tud csapni, mindig fenntartással kell kezelni.

Ha tényleg megtettél minden tőled telhetőt, hogy javuljon a helyzet, és már nem tudsz vagy nem is akarsz több erőfeszítést hozni, akkor megmondod a párodnak, hogy ez így neked rossz és nem akarod folytatni. De fontos, hogy valóban ez legyen a szándékod és ennek megfelelően cselekedj. Tehát ne azért mondd neki, hogy szakítasz, hogy megleckéztesd vagy hogy észhez térítsd, hanem azért, mert valóban ki akarsz lépni és le akarod zárni az egészet.

2018. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy írták. Készülj fel,nagy levegő és kimondod. Aztán mindenhol tiltod. Ezt csak így lehet... Nagyon nehéz helyzetben vagy,de azért remélem megléped,mert ha nem akkor minden boldog perced ez az ember teszi tönkre...
2018. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eldöntöd és kilépsz, másképp nem fog menni. Nem könnyű, ha szerelmes az ember, de egyáltalán nem lehetetlen, én is megléptem már és azóta és életem egyik legjobb döntésének tartom. Most az jön, hogy saját magad előrébb helyezed ennél a bunkónál és kitartasz magad mellett. A szerelem meg majd szépen, idővel elmúlik, neked pedig esélyed lesz megismerni majd valakit, aki tényleg szeret és tisztel téged.
2018. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezegyszer az eszedre hallgass ne a szívedre, ha róla van szó. Lehetsz önző egyszer az életben és teheted a saját érdeked az övé elé, jobb lesz neked ha nem károsít tovább, mert ezzel az önbizalmad is rombolja.

Az hogy nem lesz kapcsolatod utána egy ideig, nem is baj szerintem, időt kell hagyni annak is. Ehhez nem lehet több tanácsod adni, mint, hogy tedd meg. Mintha hideg zuhany alá állnál. Őzintén mond el neki mi bánt és hogy mit akarsz.

2018. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen, megmondod, hogy vége van b---meg.

Részemről inkább lennék egyedül, mint egy ilyen tróger senkiházival... nincs neked önértékelésed?

Azt meg ne vedd 100%-nak, hogy nem csalt meg, lehet azért ilyen kötsög veled, mert már régóta mást dönget melletted, csak te vagy az örök pótlék, aki mindent elnéz neki (azaz a konstans punci).

2018. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!