Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátommal egy kis apróságon. Egy szóval elintézhette volna, és nem veszekszünk tovább, de ő inkább veszekedett. Most ott tartunk, hogy szerda 3 óra óta nem keresett, nem beszéltünk egyáltalán. Viszont én nem szeretem ezt a bizonytalanságot. Ha azt akarja, hogy vége legyen, akkor mondja meg, és ne húzza az időt, nincs igazam? (Hozzáteszem, nem neki volt igaza, és szerintem ezt ő is tudja. Tehát én lehetnék megsértődve, és nem ő.)

1 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem. Nem akarom, hogy egy ilyen kis dolog miatt szakítsunk.

Szóval az a kérdés, hogy most akkor várjak, amíg ő keres (szerda óta nem keres, nem tudom, mikor fog), vagy hívjam fel én, hogy most mi a helyzet?

Segítsetek kérlek, teljesen el vagyok keseredve, hogy nem keres :(

18/L, 23/F


2010. jún. 4. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hm...ő valszeg azt várja, hogy te keresd, vagyis az a véleménye,hogy ő úgy gondolja, neki van igaza, és várja, hogy bocsánatot kérj. Furának tűnik, hogy egy apróság miatt nem keres szerda óta, az apróságokon nem szoktak az emberek napokig szóba sem állni egymással.

Én a helyedben, felhívnám vagy valahogy jelezném, hogy mi van, vagyis beszéljétek meg mindenképp. Légy te az okosabb, és próbáld meg megoldani, egy fiútól ez nem nagyon várható. Ne tedd neki a szépet, és ne csinálj úgy, mintha te lennél a hibás, csak egyszerűen kérdezd meg hogy mi van. Én simán fel lennék háborodva még azért is, hogy nem jelentkezik, nehogy neki álljon már feljebb.

Majd írd meg, hogy mi történt...

2010. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kivárnám, amíg ő keres. Nem neki volt igaza, szerintem ne te kérj már elnézést! Biztos hívni fog, csak gondolkozik!
2010. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a gyors választ!


Első: Nekem is fura, hogy ilyenen összevesztünk, mert azt hittem, kimondja, amit vártam, és vége is a dolognak. Még szerdán, amikor veszekedtünk, de már azért megbeszéltük a dolgot félig, a végén kérdeztem, hogy most akkor mi legyen. Annyit írt vissza, hogy hagyj... Most nem tudom, hogy ez mit jelent.. Miért én hagyjam? Ha gondolkodni akar, miért nem azt írja, hogy szüksége van egy kis időre?

Nem értem teljesen...

A másik, hogy miért kell egyáltalán gondolkodnia azon, hogy szeretne-e még velem maradni? Ez fáj a legjobban. Én elsőre rávágnám, hogy igen, szeretnék.

2010. jún. 4. 10:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Második: Én is ezen gondolkozom, hogy ezt kéne csinálni. De ő nagyon makacs, nem tudom, hogy beismerné-e egyáltalán, hogy tényleg ő volt a hibás. Az a baj, hogy még az elején amikor veszekedtünk, mindig inkább én kértem bocsánatot, csak hogy legyen már vége a vitának. Szerintem mostanra teljesen biztos benne, hogy akármi van, majd én úgyis bocsánatot kérek... :S Biztos most is erre vár...
2010. jún. 4. 10:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat :)
2010. jún. 4. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírod nekünk, hogy mi volt az az apróság, amin veszekedtetek? Talán jobban megértjük a szitut.


Ha szereted, úgyis keresni fogod, függetlenül attól, hogy milyen tanácsot adunk. Lehet, hogy egy dologról teljesen más véleményetek van és mindkettőtök azt hiszi, hogy neki van igaza. Nehéz ilyenkor kimondanotok, hogy "abban az egyben egyetérthetünk, hogy nem értünk egyet". :)


Annélkül, hogy ismerném a "apróságot", ennyit tudok hozzászólni.


30/F

2010. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tényleg csak egy apróság.

Nála voltam hétvégén, és rosszul lett. Ki kellett utána takarítani (az anyukája vmiért természetesnek vette, hogy majd én megcsinálom). Megcsináltam mindent szó nélkül, de egy köszönetet nem hallottam. Hazahozott, este megemlítettem neki msn-en, hogy azért megköszönhette volna. Ennyi. És ő ahelyett, hogy annyit mondott volna, hogy köszi, és ezzel vége is lett volna, inkább felhúzta magát, és veszekedett velem. Hogy ilyet meg sem kellett volna említeni. Csak ha ő takarított volna miattam, akkor az első szavam a köszönöm lett volna. Tudom, kicsit felfújom, de rosszul esett, nem tudok mit csinálni.

2010. jún. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!