Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljegyzett, házas emberek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzett, házas emberek és iskolás gyerekek szüleinek, tényleg ön megvalósítani kell? Ez a mai világ rendje?

Figyelt kérdés

Egyre több ismerősömnél szokás,hogy a gyerek egyik szülővel otthon vagy a nagyinál...És a férfi a haverokkal pasis estékre jár, a nő a barátnőkkel csajos estékre. Utóbbiaknál szokás,hogy maximumot hozzák ki a külsejükből. Mert ő nem csak anya és feleség ha nem ő nő is. Férje előtt otthon pedig kényelmesben jár. Nem évente párszor, hanem havonta,két hetente. Egyszer anya máskor apa megy. De akinek otthon kell maradnia a gyerekekkel,az is házibulit csinál? Ha barátokkal/barátnőkkel indulnak bulizni mindig van köztük egy pasi vagy nőgyűlölő és egy félreszexelős.

Bár nekem az is fúrcsa,hogy valaki minek jegyez/házasodik ha neki a havi 1-2 külön bulizásra van igénye? Másik kiábrándító a két buli közti együtt töltött idő is azzal telik a partyarcokkal neten társalgás. És akkor csodálkoznak,hogy tönkre megy a kapcsolat, hol vannak a közös élmények?

Mondjuk hallom,hogy anya a csecsemővel otthon, apának meg haveri est jár.

Idegen pasik,nők elött lehet nőnek pasinak érezni magukat?

És nem a legénybúcsúkra,tejfakasztókra,osztálytalálkozókra, céges bulikra gondoltam, hanem a sima baráti estekre.



#bulizás #megcsalás #buli #házibuli #pasisest #örökfiatal
2018. jan. 5. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Körülettem nem ez van hála Istennek. Egyszer hallottam Hajdú Pétert nyilatkozni, mikor még friss volt a Sarki elköltözése. És mondta az interjúban, hogy van felelőssége, de tán nem kellett volna Katának havi többször csajos estékre rándulnia.
2018. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Előzős vagyok. Meg is lett az eredménye. Nincs már rendes családja a két porontynak.
2018. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

... szóval miután az embernek jegyese/házastársa/gyereke van, ne találkozzon a barátaival és ne mozduljon ki soha az életben többet?


Ha nem megy az ember sehova, az a párkapcsolatra és a gyerekre is negatívan hat ki. Lelkileg, mármint. Azt meg semmi sem zárja ki, hogy közös élményeik is vannak, amellett hogy néha időt szánnak a barátaikra is.

2018. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Itt a gyakorisággal van a gond. Illetve valóban nem jó, ha idegeneknek csípi ki CSAK magát a nő, a férjének meg nem.
2018. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát, igazából egyik véglet sem jó, az sem, aki folyton kirúg a hámból gyerek(ek) mellett, és az sem, aki állandóan a gyerekein csüng. Szóval igen, egy családos szülő nem csak anya vagy apa, de azért ezt meg lehet élni kevésbé szélsőséges módon is.
2018. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell ezt ennyire komolyan venni. Attól még hogy néha külön utakon van a két fél még működhet a házasságuk. Csak a függetlenek és fiatalok szórakozhatnak? Jó egy bizonyos határt be kell tartani, pl. nem megcsalni a másikat, nem lerészegülni túlságosan stb.

Én ebben nem látok semmi kivetnivalót, de ez csak az én véleményem.

2018. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Én 2-3 havonta el szoktam menni pár órára a haverokkal. Ebben nincs önmegvalósítás, ha akarok megyek
2018. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3as! nem írtam,hogy sose,de minek komoly kapcsolat annak akinek minden hétvége buliról és komolytalanságról szól. Szerintem 25-28éves kor fölött meg kell komolyodni. Másrészt anyagilag.....én most vagyok 31,de 25évesen se volt elég 10.000 egy estére. Egy rund a haverokkal 1000/fő. Belépő taxi kaja hajnalban,....
2018. jan. 5. 20:56
 9/14 A kérdező kommentje:
7es.Nem rólad van szó,pár óra az nem egy átmulatott szombat éjszaka és macskajajos vasárnap.
2018. jan. 5. 20:58
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Ezek szerint aki már házas, esetleg gyereke is van, az húzza le a rolót, ne legyen élete? Miért is probléma az, ha valaki a házassága után is szeret időt tölteni a barátaival, és nem csak otthon ül és a párján lóg?

Na ezért nem kell nekem kapcsolat.

2018. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!