Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerintetek jelek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerintetek jelek hogy megcsal? Vagy én képzelem csak be?

Figyelt kérdés

Barátommal pár hónapja vagyunk együtt én egész végig féltékeny voltam.

Sokszor veszekedtünk ez miatt, azt mondja nem csalt meg. Voltak olyan “jelek” amiket nem szóltam meg neki, és hamarosan ki is derült, hogy nem is lett volna igazam mert bebizonyosodott utána róla, hogy nem csalt meg. (Legalább is ezek alapján nem)

Viszont általában mindig elmondom ami bánt, és sokszor veszekszünk.


Nemrég szakított is ez miatt, viszont megbeszéltük és megigértem nem fogok feleslegesen balhézni hogy biztos megcsal.


De ma is pl haverjával elment kocsikázni azt mondja ketten de a csávónak is van barátnője aki általában mindig vele szokott menni. Most azt mondja nem ment velük a csaj. Mi meg a szakítás óta nem találkoztunk és félek pár nap alatt össze jött valakivel vagy már lefekszenek vagy valami és félek hogy úgy négyen az új csajjal mentek el valahova.

Legközelebb jövőhéten fogunk találkozni. Én nem akarok hisztizni csak nagyon félek mert nem szoktak ketten menni.

Meg igazából ilyenek miatt parázok hiába békültünk ki.


Jobb lenne csendben maradni ameddig nem lesz a kezemben komolyabb bizonyíték?

Általában csak ilyen feltételezéses bizonyítékokat találok.


Tudom ha akar úgy is meg fog csalni.

De ha tart mellettem mást is akkor minek békülne ki velem ha állandóan csak idegesítem a hisztimmel?

Eddig mindig tök látszott hogy szeret, megtett értem olyan dolgokat amiket más nem. Szóval nem értem.


Érdemesebb lenne csöndben maradni ha csak ilyen dolgokat tudok felhozni arra, hogy biztos megcsal?


Tudom gyerekes ez az egész. Már én is rosszul érzem magam hogy mit csinálok csak nagyon félek.


Előző barátaimmal is mindig féltékenykedtem de ők is.



2018. jan. 5. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te paranoiás vagy.
2018. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Vannak nagyon jó pszichiáterek. Talán nem ártana felkeresned egyet. Te is tudod, hogy ez a féltékenykedés már nagyon erős túlzás. De tudsz változni, ha akarsz.
2018. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Adott rá okot, hogy azt gondold, megcsal?

Egyébként megígérted neki, hogy nem balhézol fölöslegesen, szóval ne is tedd.


22/N

2018. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na EZZEL fogod a kapcsolatot tönkretenni. Nem biztos, hogy meg fog valaha is csalni, de hogy maximum pár hónapot lesztek együtt amíg ilyen paranoiás, hisztis kislány vagy az is biztos. Soha nem lesz normális párkapcsolatod amyg ilyen vagy.
2018. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tulzottan raersz neked az a bajod.

1. Ezzel tonkre vagod a kapcsolatot (ennek lattad jeleit)

2. Szerintem a srac ilyen parazos csaj mellett hulye lesz azon agyalni hogy es milyen uton csaljon meg. Ha akart volna mast, vissza se megy egy (elnezest de) igen nehez esetu csajhoz. Ergo szeret.

3. Csinalj valamit magaddal (jogazz) hogy az onbizalmad meglegyen.

2018. jan. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy pszichológushoz, és tedd rendbe az önértékelésed, legyél egyensúlyban saját magaddal, és ha az megvan, akkor kezdj párkapcsolatba.

Nem gyerekes amit csinálsz, hanem egyenesen beteges. Tényleg, nem viccből írom. Ez beteges féltékenység, amiből ki kéne kezeltetned magad. Egyszerűen minden hétköznapi szituban azt látod, hogy a barátod megcsal. Kattogsz folyamatosan baromságokon. Mégis mi van akkor, ha a másik srác viszi magával a barátnőjét? Semmi. Így nem lehet élni, erre nem lehet párkapcsolatot alapozni. Ki fogod kergwtni a barátod ezzel a világból. Ép eszü ember ezt nem viseli el!

Szóval szedd össze magad, keress es szakembert, mert jelenleg egy elviselhetetlen borzadály vagy!

2018. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!