Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a dologban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elekmaria28 kérdése:

Szerintetek mi lehet a dologban?

Figyelt kérdés
A párommal 8 éve vagyunk együtt, én 26 éves vagyok ő 28. Van egy 25 hónapos fiunk. A helyzet az hogy kb 2 hónapja teljesen megváltozott ha kell megüt egésznap csavarog semmiben sem segít otthon dolgozni sem dolgozik. Viszont az utobbi napokban elfajult a dolog a kisgyerek többször panaszkodott hogy bántotta de nem hittem el mert tagadta, ez tegnapig tartott pont arra léptem be a szobába hogy sír a picim és láttam a kis arcán az ujjai helyét nagyon összevesztem vele be valta kapott egy pofont,de kèrdezem én egy 2 éves kisgyereket pofozni? Azt mondta elköltözik mert nem bírja ki a gyereket idegileg.. elvileg nincs nője a telefonját megnéztem sehol semmi.. mi lehet? jól döntöttem hogy elküldö? szeretem de a kisgyerek már fél tőle.
2018. jan. 6. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogY küld el. de még ma.
2018. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Jajj, ilyen apróság miatt! Amíg nem kúr félre, addig semmi baj nincs. Nyugodtan várd meg, amíg agyonüti a gyereket, legfeljebb szülsz másikat!

Idióta.

2018. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

elsőnek köszönöm

a Második meg a gyerekemet ne ved a pofádra hogy szülök másikat, èdesanyád veled biztos azt tette ! Az ilyen idióta hozzászolásodat tartsd meg magadnak vagy a családodnak !

2018. jan. 6. 09:50
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Na most kimutattad mifélék vagytok..
2018. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már azért otthagytam volna, mert engem megüt. Nem várom meg, h a gyereket bántsa. Nem értem min kell ennyit gondolkodni. Egyértelmű h menj el tőle, amíg teheted.
2018. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a másodiknak, mit rinyálsz egy olyan pasi miatt, aki veri a pici gyereketeket, téged is, nem dolgozik, nem segít? Egy undorító alak, ráadásul mondja a pici, hogy bántja, te meg nem hiszel neki? A másik, így nem fordul ki magából senki, úgyhogy ez sem 2 hónapja kezdődött, maximum biztos a te agyad tagadja.
2018. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Eltürtem mert a kisgyerek imádta és csak őt néztem de ezek után már nincs miért itt lenni neki.
2018. jan. 6. 10:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Logika alapon, általában aki veri a nőt, az a kisgyereket is verni fogja. Ugyan, mi gátolná meg benne?! Az első ütés után csomagoltam volna a gyerekkel... Remek, te megvártad míg a gyereket is terrorizálja, majd utána léptél. Nem baj, jobb később mint soha, de ez elég félelmetes, h fel kellett tenned a kérdést..
2018. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A másik: KIT ÉRDEKEL, H MI VAN A DOLOGBAN?????? KI A X@RT ÉRDEKEL? VER ENGEM ÉS A GYEREKEMET. Egy semmirekellő tetű. Még van időd ezen agyalni, h mi lehet a háttérben? Ha másik nő lenne, engem az sem érdekelne. Még pénzt is adnék a nőnek, csak vigye.
2018. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ !
2018. jan. 6. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!