Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tanácsotok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két éve járok 35 éves barátommal, már együtt élünk, nagyjából boldogok vagyunk, tudom hogy szeret, viszont az utóbbi időben én vagyok vele elégedetlen. Általában minden nap végét 1-2 doboz sörrel zár, ami nekem nem tetszik..

Valószínűleg gyerekkoromból ered a dolog, édesapám alkoholista volt, nagyjából így kezdte ő is,, 1-2 doboz, aztán tömény, sok veszekedés volt a szüleim közt néha verekedés is.

Szóval páromnak nem telik el úgy napja hogy ne inna sört, amivel igazából egy csomó meglepetés programnak már betett, ugyanis nem itthon bontja ki, amire hazasétál boltból addigra már megiszil egyet..

A születésnapomra vett wellness hétvégére emiatt nem mentünk el, vezetni kellett volna, ahogy az egy éves évfordulónkon is ilyen meglepit szerveztem neki.. Szóval minden programunk emiatt megy tönkre, úgy látom ez az egyetlen kikapcsolódása, nem tudja a mértéket, ha iszik addig amíg nem kezd tántorogni, nagyon erősen emlékeztet apukámra, és szörnyű érzés így lefeküdni mellé, olyan alkohol szaga van ilyenkor tényleg, mintha apám mellé feküdnék.

A kapcsolat elején csak akkor itta így le magát, ha nem voltam ott, de most már az se érdekli ha ott vagyok és esetleg halkan rászólok hogy már elég lesz, akkor is iszik


Részegségig ritkán issza le magát, de egyszerűen sírhatnékom támad ha úgy látom..


Tudom hogy az embernek kell szórakoznia, kikapcsolni de ijesztően hisztis leszek ha meglátom a piát a kezében


A másik, ma vana szülinapja és barátaival kocsmázni akar menni, most ott tartok hogy egyáltalán nem akarom hogy menjen, mert tudom hogy fog kinézni ha hazajön, megint előjön az apás érzés és már most sírnék legszívesebben.

Azt mondta menjek velük, és amúgy se akar sokáig maradni, de én a haverja miatt nem akarok menni, meg én lennék az egyedüli nő szóval nem érzem odavalónak most magam..


Teljesen össze vagyok zavarodva, mert nagyon szeretem őt, ha nincs velem hiányzik, de ez a piálós dolga folyamatosan nyomaszt, állandó aggódás.. mit csináljak?



2018. jan. 6. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, és mondd el ugyanígy az aggodalmaidat. Keressetek egy kompromisszumos megoldást, ha viszont ez nem sikerül, menjetek szét, amíg nincs házasság és gyerek.
2018. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Meg most hagyd el, mert nem veletlen valasztottal ilyen ferfit magad melle. Automatikusan az apai minta miatt az alkoholistakat vonzod magad melle. Ennek meg most kell veget vetni, es megszuntetni ezt a "vonzast" azaltal, hogy dolgozol magadon akar szakember segitsegevel is.
2018. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot,szerintem menekülj!Ez a helyzet csak egyre kilátástalanabb lesz.Te kevés vagy ahhoz,hogy bármi változzon.Keresztül mentem ezen,tudom.
2018. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, a boltból hazafelé megbontani a sört szerintem nagyon gáz. Sajnálom, beszélj vele, ha nincs változás, lépj le :(
2018. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs már miről beszélni, a párod egyértelműen alkoholista, és természetes, hogy zavar, hogy az alkoholizmusa tönkreteszi minden programotokat. Nehéz ügy, de ebből a kapcsolatból ki kell lépned, ha nem áll le végleg és azonnal a piálással.
2018. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!