Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar szexelni velem. Szerinte ez időpocsékolás. Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ajaj.
2018. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Beteg az agya vagy csak veled nem akar.
2018. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
mert időpocsékolásnak tartja azért.
2018. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Veled tartja időpocsékolásnak, valszeg mással nem.


Viccet félretéve:

Valszeg célzás volt, hogy nem vagy jó az ágyban.

2018. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem élvezi, veled.
2018. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Honnan veszed, hogy a barátnöd?
2018. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Több oka lehet. Lehet hogy valóban csak veled nem akar és ez mégis jobban hangzik mint az hogy drágám szar vagy az ágyban.

De az is lehet hogy csak nem kívánja. Ha rajtam múlna két három hetente szexelnénk a párommal mert bár élvezem sajnálom rá az időt. Meg macerásnak tartom. Ha nagyon nincs kedvem marad a szopás így azért minden vagy majdnem minden nap"jut" neki valami. Szóval lehet a párod is így van vele. Bár én jobban szeretnék neki jót tenni mint amilyen lusta vagyok ez nálatok úgy fest nem így van.

Mondjuk azt jó lenne tudni hány évesek vagytok mióta vagytok egy pár ha rá veszed a szexre élvezi e illetve beindul e vagy csak túl éli hogy volt e előző kapcsolata vagy te vagy az első ha colt ott ez hogy ment?

Mert én pl ha neki állunk már nagyon lelkes tudok lenni sőt utána míg a hormonok tartanak akárhányszor folytatnám de ha ez lecseng megint semmi kedvem hozzá. De ha neki úgy általában nincs rá igénye és nem élvezi se veled se mással akkor lehet hogy aszexuális és akkor nem is fogja akarni.

2018. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak. Utolsónak mondom h én 20 vagyok a barátnőm 16 és egy éve vagyunk együtt. Előttem volt még egy éves kapcsolata.
2018. jan. 7. 03:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg valaki mással pocsékoltatja magát.
2018. jan. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, az exemmel való szex nekem is időocsékolás volt... :D


Szerintem csak VELED nem akar, de mással lazán. Szívás.

2018. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!