Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elkezdett sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elkezdett sokat keresni! Illene szólnom hogy változtassunk a közös kasszán mivel én már a felét se keresem az ő fizetésének?

Figyelt kérdés

Amikor közös kassza mellett döntöttünk 2 év együttlét után (házasságot nem akarunk) ugyanannyit kerestünk, 120-120. Azóta eltelt 4 év alatt ő annyira előre tudott lépni, hogy az új munkahelyén 400 nettót ajánlottak neki! Az én fizetésem az új helyen 180 nettó. Kicsit igazságtalannak érzem így a közös kasszát! Az idei nyaralás például úgy jött ki mintha csak ő fizette volna!

Volt elszólása is. Véletlenül összetörtem egy barát telefonját és a fejemhez vágta hogy fizessem ki de ne a közös számláról mert ott ebben a hónapban csak az ő fizetése maradt már csak és nem fogja fizetni az ügyetlenségemet.


Ti hogyan oldanátok meg egy ilyen helyzetet? Mi lenne a megoldás? A baj még hogy ő olyan életszínvonalra tornázott fel minket, hogy ha minden közösnek fizetem a felét akkor nekem 0 marad vagy mínusz. Ezek olyan dolgok mint autóhitel amit ő akart elsősorban, ő jár vele többet de közös így illene fizetnem. Vagy a lakáshitel ahol ő választott luxuslakást, az én fizetésemből nem tellene ilyen, de én is itt lakok!

Külön kasszára gondoltam, egy közös számlával ahova mindenki elutalja a költségekre valót a saját számlájáról.



2018. jan. 6. 18:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

Ez már bukta.

A nőknek ilyenkor nagyon kinyílik a csipájuk.

Millió meg egy kérdés volt már itt, hogy a nőnek természetes volt, hogy eltartották az egyetem alatt, utána meg neki állt feljebb.

2018. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
szinte biztos hogy el fog hagyni téged, ilyen anyagi különbségek mellet keresni fog egy férdit aki hasonlóan keres mint ő
2018. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem úgy lenne a legjobb, ha a fizu 50%-át mindketten betennétek közösbe, és ami marad, azzal csak saját magatok rendelkeztek.

De ezt vele beszéld meg.

2018. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
külön kassza, jobb munkahely. Ezeket csinálnám, amúgy nincs ezzel baj, tessék törtetni.
2018. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem illene.
2018. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Ugye-ugye? Ahogy az #1-es hozzászóló is írja, a csipa ilyenkor kinyílik minden nőnél, amit a beszólásával is alátámasztott a kérdező nője. Lépj minél előbb, ez egy ótvar harács féreg. Amint a kezükbe adsz némi hatalmat, azonnal visszaélnek vele.
2018. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha a férfi keres jóval többet,akkor elvàrja hogy minden a segge alà legyen tolva otthon,nem hajlandó házi munkát végezni,persze ez természetesnek veszik itt.....

Elvileg ki kéne szolgálnod a barátnődet,de oldjátok meg közösen,le kell ülni megbeszélni ezt a dolgot.

2018. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

"Ha a férfi keres jóval többet,akkor elvàrja hogy minden a segge alà legyen tolva otthon,nem hajlandó házi munkát végezni,persze ez természetesnek veszik itt.....

Elvileg ki kéne szolgálnod a barátnődet,de oldjátok meg közösen,le kell ülni megbeszélni ezt a dolgot."


Igen, és a nők ilyenkor pampognak, hogy a több fizetés nem jár kiszolgálással (joggal teszik amúgy). Te mégis valójában erre vágysz, ezt tanácsolod, szóval te kiszolgálod a párod, ha többet keres?

2018. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%

Kíváncsi lennék, mivel keres 400-at, gondolom izzadtra melózza magát tőle.

Bármit csinál, én nem adnék neki érte 150-et se.

2018. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: "Bármit csinál, én nem adnék neki érte 150-et se."

A kérdező 180 ezre nem zavar? Idióta f..sz!

2018. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!