Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükségét érzem már én is egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségét érzem már én is egy barátnőnek azonban nem megy mert félek. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

20 éves lettem és még soha nem volt senkim. A családba is ha szóba kerülnek a lányok mindig azt kell mondjam, hogy nem, nincs barátnőm, dehogyis és a nem összes formája... Nagyon zavarba jövök ilyenkor és nagyon szerencsétlenül is érzem magam. A szüleim lesütött, szomorú tekintetéből is látom, hogy talán őket is bántja. Eddig nem igazán érdekelt a téma bevallom őszintén, de az utóbbi egy évben felerősödtek bennem az érzelmek és hiányzik az, hogy nincs.

Mivel nincs tapasztalatom félek a lányoktól, nem értem meg őket és emiatt félek a kezdeményezéstől.

Egyetemen sem tudok közeledni nagyon senkihez és a bulikba sem vagyok járatos.

Nem tudom, ha idáig nem volt senkim akkor az véletlen vagy valami miatt nem kellek a lányoknak, mint mondtam a jelekhez nem értek, még ha tetszenék is valakinek sem hiszem, hogy észrevenném.

De ahogy mondani szokták az ilyet az ember észreveszi pedig.



2018. jan. 6. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a teendő? Pofára kell esni néhányszor, aztán megtanulsz járni és végül futni. Egyetemista vagy, annyi a lehetőség, mint a nyű, csak élni kell vele! Ha nehezen meg a beszélgetés, akkor beszélgess minél többet és mellette olvass! Egyetemen, vagy éppen a városban mindig van elég program, ha nem tetszenek a partik, akkor csak keress olyat, ami megfelel az érdeklődési körödnek (pl. filmklub, kiállítás megnyitó, koncert stb.), menj el, érezd jól magad és ismerkedj!
2018. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te! 20 évesen semmi sincs veszve minden okés. Belátod,hogy gond van, első lépés jó! Második lépés hogy keresel magadban 5jó tulajdonságot, amit ki emelsz. Furcsa számomra a szűkebb és a tágabb családod is. Szüleid hány évesen jöttek össze?

Most kezdjél bele ennek a dolognak a megvalósításába.

2018. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Amig "Szükségét érzem már én is egy barátnőnek" addig semmi teendö. Igyál egy teát és elmulik az ilyen gyenge késztetés!
2018. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igaz, kissé lightosan fejeztem ki magam. Akarok!

Hmm... Én nem veszem észre, hogy annyi lehetőségem van mint a nyű.

2018. jan. 6. 21:41
 5/6 anonim válasza:
először is fontos leszözgezni nem vicc egy párkapcsolat. Nem úgy van hogy beszélsz pár szót gyere és járjunk. Szerintem számodra az lenne a fontos ha többet mozdulnál ki új embereket ismernél meg. És nem nyomulsz. Nem kell minden csaj elé bevágnod a szia cicát... inkább barátkoznék a helyedben :) új sport új hobby ismerösöd ismerőse, munkatárs, nem kell elkapkodni. hiszem még nem volt kapcsolatod (de ezt ne hangoztasd az elején) :D
2018. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha félsz a nőktől, nem ismered őket,akkor először direkt ne próbálj párt keresni, mert attól stresszelni fogsz. Érdekelni érdekelnek már, akkor hát kezdj el a környezetben lévőkkel beszélgetni, csak kötetlenül, hogy megismerd őket, és járt olyan helyre, ahol minél több nő van. Ha őszintén érdeklődsz ismerős emberek után, úgy hogy nem támadod le őket, nem fárasztod őket, akkor annak örülni fognak.
2018. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!