Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megunhattam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megunhattam, vagy csak hiányzik az ujdonság amit más pár hozhat?

Figyelt kérdés

Majdnem két éve vagyok együtt jelenlegi párommal, és viszonylag jo minden köztünk, de manapság úgy érzem távolodok tőle. Erről nem tehet ő szerintem, egyszerűen csak úgy érzem váltani kéne tudom ez rondán hangzik. Talán másra vágyom ennyi idő után. Élt már át valaki ilyet? Nem értem magam, pedig nem tett rosszat, mégis úgy érzem ez már nem hoz nekem boldogságot. Viszont csak úgy otthagyni sem akarom. Egyszerüen nem értem magam.?! Kérlek írjatok pár tapasztalatot, esetleg gondolatot. Eléggé elszomorít hogy így gondolok rá

Köszönöm előre is a NORMÁLIS kommenteket

Én 22L, párom 27f



2018. jan. 6. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Is-is. Nem hiszem, hogy van megoldás erre. Ismerőseim között is sokan vannak így. Látszólag és elmondásuk szerint is tökéletesen megvannak, pénzük is van, rendszeresen eljárnak együtt kirándulni, nyaralni, szórakozni és mégis valamelyikük másra vágyik legbelül. El lehet nyomni a vágyakat, de vajon meddig?
2018. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem ilyenem nem volt, viszont nőként összeakadtam egy pasival, aki ezen ment keresztül, mint te.


igaz, ők már 6 éve voltak akkor együtt, és 2 éve éltek egymással.


a pasi meg belém szeretett, és sokat panaszkodott a nőjére.


egyszerűen ők nem passzoltak egymáshoz, teljesen más típusok voltak, viszont a nő boldognak mutatta magát, mintha nem érzékelte volna egyáltalán, hogy a pasija milyen boldogtalan mellette.


sztem nálatok is az van, hogy számodra nem a párod az igazi.


még nincs kerek 2 éve, hogy együtt vagytok, és már ezt érzed.


kutatók szerint a szenvedélyes szerelem 3 évig is eltart, most még nagy lámúrnak kéne lennie, de úgy beszélsz, mint egy régi, kiábrándult házas.


szerintem ezt érdemes tudatosítani, hogy te talán soha nem is voltál igazán mélyen szerelmes a párodba.


jó volt vele, elvoltál vele, biztos szereted is.


de ez még nagyon messze van az igazi szerelemtől.


ha ezt képes vagy felismerni, akkor a köv. lépés, hogy azt is tudatosítod, hogy nemfair csak azért rabolni a párod idejét, mert te elvagy ebben a langyos szarban, és nem akarsz szakítani.


mert egyrészt nem vagy őszinte vele, másrészt az időt, a lehetőséget, az alkalmat veszed el a párodtól, hogy megismerkedjen egy olyan lánnyal, aki illik hozzá, amennyiben nem engeded őt el.


szakítani kell, és elmondani neki, hogy részedről nincs ebben több, de megadod neki az esélyt a továbblépésre.


tilos csak azért együttmaradni, mert nem akarsz egyedül lenni.


tilos szerelmet kamuzni, ha ez már nem az.


tilos a másik idejét rabolni, ha már nem érzed okésnak a kapcsolatotokat.


legyél korrekt és gerinces.


engedd el!

2018. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Egyetértek az előzővel, hogy ne rabold az idejét, ha legbelül tudod, hogy nem lesz jobb később sem. :(

Talán, ha a párod megérti, egy kis szünet is segíthet. El tudod dönteni majd, visszavágysz-e vagy sem.

2018. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!