Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bánatos vagyok, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bánatos vagyok, vajon még összejöhetek vele fél év után?

Figyelt kérdés
A barátom elm1 Törökbe tanulni februárban.De már most nem talizunk,mert nem akar+bántani,nem akarná állandóan lemondani a talit.Mivel soha sincs ideje,mert most bejött a vizsgaidőszak,sok a beadandója,+konferenciákra küldik.Nem mondtuk ki h vége,nagyon szeretjük 1mást.De mégis elengedtük 1mást,mert a hosszú idő alatt bármi +történhet.Nagyon szenvedek ez miatt.Tudom h még itt van és nem lehetek vele,és jön a karácsony is:(!
2007. nov. 27. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiú nagyon komolyan készül a jövőjére és úgy néz ki, hogy ebben a jövőképben te nem szerepelsz.

Egy komoly, szeretet teljes kapcsolatot akkor is fent lehet tartani 6 hónapig ha a felek nincsenek együtt. Napi többszöri pár perces telefon, msn-en skypen való beszélgetéssel. 6 hónapot ki kellene bírnotok egymás és szex nélkül ha fontosak vagytok (lennétek) egymásnak.

Szigorúan szerintem.

Nekem úgy tűnik, te jobban ragaszkodsz őhozzá, mint ő tehozzá. Búcsúzz el. Sirasd el az érzést ami véget ért és keresd meg az igazi párod.

2007. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem ilyen rossz a helyzet.az hogy fontos a jövöje(a fiunak) még nem baj.csak nem tudja beosztani a dolgokat(hogy mikor tanuljon,stb, és mikor legyen veled)
2007. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a fiú védelmében szólalok fel.

Én is egyetmista vagyok,és a történetből úgy nézem,h ő sem akármilyen tanuló.Mint egy évfolyamelső mondom:

Nap mint nap legalább egy zh-t írunk félévesanyagokból karácsonyig szinte egyfolytában.Hetente kapunk 2-3 beadandó házit(ez mondjuk egész félévben így volt),egyre rövidebb határidőkkel,mert vizsgaidőszakra bent kell lenni mindennek.Eselteges elmaradásokat pótolni kell.Alig több mint egy hete végeztünk az éppen aktuális kutatással.(Ez csak vállalható volt,nem kötelező.)

Mindezek melett menyire lehet kapcsolatban élni?Ha nem élnénk együtt a vőlegényemmel,akkor most két-három hétig csak fényképről látnám,mivel teljesen más az időbeosztásunk.A vizsgaidőszak ennél sokkal nyugisabb,én már számolom a napokat.Akkor van egy-két nyugisabb napja az embernek két vizsga között.(Bár ez függ a vizsgák számától is.)Aki nem ezt mondja hazudik.

Véleményem szerint most légy türelmes!Még csak most kezdődött neki is a daráló.Ha minden jól alakul,akkor december 14e neki is az utolsó napja a szorgalmi időszakból.Utána nincs beadandó,nincs zh...csak néhány vizsga.Ha ezután a dátum után sem keres,akkor kezd csak el temetni a kapcsolatot.Most ő csak határidőket próbál fejben tartani,és próbálja túlélni ezt a 3hetet,stresszes.Kitartás,és megértés.Annak ellenére,h elzárkózunk a Kedvesünktől ilyenkor,hidd el mindennél fontosabb,h valaki szeret és támogat.Erőt ad!

Ki tudja,lehet mire hazajön te szeretsz bele másba!Ne mondd h soha!!!

2007. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban teljesen egyetértek a harmadik válaszolóval. Az egyetem nagyon fontos, és hiába mondják, hogy mennyivel nyugisabb mint egy gimnázium vagy szakközépsiskola, ha tanulni kell, akkor tényleg tanulni kell. A barátodnak hidd el, tényleg nagyon sok dolga van, most kell ténylegesen megalapoznia a jövőjét.

Ha tényleg szeretitek egymást, túl fogjátok élni! Szorítok!

2007. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is egyetemista vagyok és nem megy rosszul egy félévben max 3db4-es a többi 5.Beadandók, vizsgák miegymás nekem is van és melette 8 órában dolgozom.Mégis meg tudom oldani hogy a párommal legyek, pedig ez az utolsó évem. Nyelvvizsga, diplomamunka, államvizsga.Szóval van mit tanulni.A zh-ról viszomt aki ilyen helyre jár tudja hogy van.nem mindenkiére kell tanulni, ha az ember ismeri a tanárait lehet szelektálni.Szerintem itt az a fő hogy akar e az ember időt szakítani a párjára.

Nekem az az érzésem, hogy ez a vizsgaidőszak éppen kapóra jött a leépítésben.6 hónap nem rövid de átvészelhető.

nem tudom...én lehet hogy feladnám és nem várnék.Nem hiszem el, hogy hetente néhány órát nem lehet a párunkra fordítani.Én sokszor éjszaka tanultam hogy a párommal lehessek 1-1 órát.Szerintem akarat kérdése az egész.

2007. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!