Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vennétek rá a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vennétek rá a párotokat arra, hogy tartsa rendbe maga után a szobátokat?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk már együtt. Hivatalosan még nem élünk együtt, nekem is van egy otthonom, és neki is, azonban az esetek 95%-ban nálam vagyunk, hozzám jön „haza” a munkából és hasonlók. A probléma az, hogy bő 1 éve állandóan hatalmas felfordulást csinál. Nem óhajt kijönni a konyhába enni, a szobámba eszik, mindent lemorzsál, a cigit ő magának tölti, ami azt jelenti, hogy a dohány mindig a földön landol, állandóan lever véletlenül mindent (sokszor volt, hogy a tárgy eltört), és minden egyes reggel azzal kell kezdenem, hogy egy bő félóra-óra alatt kitakarítom a szobám, de ez mindig ismétlődik, mert este mikor jön újra felfordulást csinál. Többször kértem, hogy csak a rendet tartsa fenn, de az sem megy neki, állandóan arra hivatkozik, hogy hát nála mikor voltam én is rendetlenséget csináltam. (Ami történt mindössze annyi, hogy a testvérei akikkel lakik kivitték a szobájából a kukát, így a zsebkendőt a földre tettem le, hogy majd ő akkor kidobja..) és mióta ez történt szinte szándékosan tesz ekkora felfordulást. Próbáltam már vele beszélni komolyan, hogy tisztelje a lakást, meg engem annyival, hogy normálisan, kulturáltan legyen itt, de mintha a falnak beszélnék…Hogy lehet akár kicsit radikálisabban rávenni arra, hogy tisztelje a rendet? Vagy örökre ilyen marad? (23 éves a párom)
2018. jan. 7. 18:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Semmivel, úgysem fog megváltozni, ez előre borítékolható.
2018. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

Te félreérted súlyosan a szituációt.

Ő nem sz...rik rá, hanem nevel téged.

2018. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

23 eves embert nem fogsz ujraszocializalni. Mindig rendetlen paraszt marad, akinek ilyesmire nem lesz igenye. Ha 3 eves lenne, akkor meg azt mondom, talan megnevelhetned. Dohanyzik is...

Ezek a faszikat honnan szakajtjatok, es miert maradtok veluk ez nokent szamomra akkora rejtely.

2018. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Mire neveli? A rendetlenségre?
2018. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Arra, hogy ki legyen a cseléd.
2018. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
"változtatni, gyógyítani, korrigálni mindig érdemes"
2018. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Eleve össze sem jönnék ilyen igénytelen emberrel. Ezért kell megismerni előbb azt, akivel össze akarsz költözni. Nyilván látod, hogy otthon is hogy él, mennyire igénytelen, akkor eleve hülyeség volt mellette maradni.
2018. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én mennék hozzá, megfordítanám a dolgokat. Aztán szóljon ha nem tetszik valami! :D
2018. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudsz mit tenni, az a tapasztalatom hogy ilyen téren az emberek nem változnak meg. Fejre is állhatsz de ő sem fog megváltozni, ezt vagy megszokod , vagy takarítasz utàna , vagy van a harmadik lehetőség szerintem tudod mi az...


Én konkrétan többek között ezért is váltam el a feleségemtől mert kupis volt nagyon.

2018. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Második válaszoló! Magyarázd már el nekem, hogy mégis ezzel mire nevelne ő engem?!

Harmadik és hetedik válaszoló! Annyira imádom a fajtátokat, egyből kritizáltok, ítélkeztek, stb, lemerem fogadni, hogy szinglik vagytok. Egyébként a kapcsolatunk elején egyáltalán nem volt igénytelen, és fogalmad sincs miket beszélsz, fogalmad sincs miken mentünk keresztül ketten ennyi idő alatt, és igaz baromira idegesít ez a szokása, de ha adtok jó tanácsot, ha nem, kifogok mellette tartani. Bár tudom manapság ha valami elromlik mindenkinek könnyebb eldobni azt, és egy újabbat próbálni, de én nem megyek ezután a hülyeség után.

2018. jan. 7. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!