Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátomat az exe többször megcsalta/kihasznállta, mire következtessek ebből?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat még a barátommal, minden a legnagyobb rendben! Ezért nem értem ezt az egészet mert ő egy irtó okos és rendes pasi. És nem mellesleg nagyon helyes is, nem szorult volna rá arra a csajra... Ismerem nagyjából hát mit mondjak... Nem értem mit csinálltak ezek együtt. Nincs baj és nem is csinálom magamnak csak nem ilyennek ismerem a barátom, gondoltam ha valaki megcsalná azt biztosan kidobná, főleg egy ilyen lehúzós csajt.

Mondom velünk minden rendben, nagyon szeretem őt nem akarok a semmin problémázni.


2018. jan. 7. 19:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért! Siettem :)
2018. jan. 7. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kombináld túl. Biztos neked is volt már olyan partnered, akihez ragaszkodtál, de utólag tudod, hogy nem kellett volna. Az ember sokszor tud naiv lenni, bízik abban, hogy a másik meg tud változni, hogy majd ő megváltoztatja, és a szerelem könnyedén hülyét tud csinálni mindenkiből. Én a helyedben inkább csak örülnék annak, hogy egy ilyen kapcsolat után nem kell azzal küzdened, hogy a barátod esetleg nem bízik benned. De ha nem hagy nyugodni a dolog, akkor beszélgessetek erről nyíltan, hiszen ő az egyetlen, aki el tudja mondani, mi játszódott le benne, mi vitte rá, hogy folyton megbocsásson az akkori partnerének.
2018. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Mi a kérdés?
2018. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es tanacsat fogadd meg...
2018. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arra, hogy ugyan ezt te is bármikor megteheted. Megnyugodtál?

31/f

2018. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!