Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti 22 évesen összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti 22 évesen összejönnétek egy 30 év körüli férfival? Mennyire érződik a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a 30-as éveik elején járó férfiaknak is tetszem, de kicsit aggódom, mert úgy érzem, hogy ez a 8-10 év elég sokat nyom még a latba mentalitás, gondolkodásmód szempontjából. Elvégre én még csak most fejeztem be az egyetemet, ők meg már évek óta dolgoznak, nem érzem elég "jónak" és tapasztalnak magam hozzájuk képest.
2018. jan. 7. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Kit érdekel más véleménye? Te összejönnél vele vagy nem?
2018. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
te tudod csak! 25 f
2018. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%

"...nem érzem elég "jónak" és tapasztalnak magam hozzájuk képest."


Nem baj, majd ők terelgetnek, tanítanak. Bízd rájuk magad. Ettől csak még férfiasabbnak fogják hinni magukat.

2018. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%

Ismertem egy ilyen aranyos párt, úgy hogy a 30 éves pasi velem is kikezdett azelőtt(24/l), de úgy hogy közben nem tudtam a koráról, de nem is tűnt 30-nak, közel sem! Tehát nem érződött közöttünk a különbség.


Ennek ellenére volt olyan 27 éves pasim, aki jóval érettebb volt nálam. Tehát ez nem teljesen korfüggő.

21 évest is ismertem, aki sokmindenben leköröz engem:D

2018. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
29%

A párom és köztem 11 év korkülönbség van, nekünk meg sem fordult a fejünkben hogy ez miatt ne legyünk együtt, hiszen ha minden más jó akkor kit érdekel egy szám? 19 voltam amikor összejöttünk, azóta már a férjem és van egy kislányunk is, ez volt 6és fél éve azóta boldogok vagyunk. Ami volt esetleg összzörrenés, vita vagy véleménykülönbség az egyik sem a korunkból fakadt soha. A család és a barátok is azonnal elfogadták (egy két “kedves” rokon kivételével akik szerint túl “öreg” :D)

Ha a korán kívül más nem zavar, akkor min gondolkodsz, miért adsz más véleményére? Ezt úgy is ti fogjátok érezni

Amúgy még annyi hogy én is egyetemre jártam még amikor összejöttünk, soha nem éreztem magam “nem elég jónak” ez miatt, és ő sem éreztetett velem semmi alsóbbrendűséget

26/N

2018. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj, én 21 vagyok, de 25 alattival nem jönnék össze. Az ilyen fiatal pasik még éretlenek és csak a farkuk után mennek(tisztelet a pár ritka kivételnek). A barátom 26 éves, 30 évesekkel ugyan nem ismerkedtem korábban, de nem zárnám ki őket...legalább már érettek. Persze köztük sem mindenki, de előbb alapítanék családot egy 30 évessel, mint egy 21-gyel :D
2018. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Én igen,simán.
2018. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi még beleférhet, de el kell rajta már most gondolkodni, hogy mikorra terveztek gyereket.
2018. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Én nem.
2018. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb 30 körüli pasas ott tart agyilag, mint 20 évesen, vagy ott se. Nem lesz nagy a különbség. Nem véletlenül kezdenek ki fiatalabb csajokkal: haverok, buli, Fanta. Te még reméli, hogy nem akarsz se gyűrűt, se gyereket, csak pár hónapig dugtok.
2018. jan. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!