Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mi az a határ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi az a határ amit egy férfinek nem szabad elmondania a haverjainak a párkapcsolati dolgairól?

Figyelt kérdés
Hogy kicsit értelmesebb legyen...:D vannak kényes témák egy kapcsolatban, a párkapcsolatban lévők viszont a barátaikkal ügyebár mindent megbeszélnek, így ezeket a dolgokat is. Szerintetek mi az a téma amit nem szabad egy párkapcsolatból úgymond "kibeszélni" az egyik félnek se? Ami tényleg csak 2 emberre tartozik, és a barátoknak se "kéne" elmondani? Nem feltétlenül a szexre gindolok, mert azt a témát szerintem megbeszélik másokkal is az emberek

2018. jan. 13. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk pont a szexre gondolok. Meg nem szeretnék amúgy se attól rettegni, hogy minden privát beszélgetésemről tudnak a haverjai.
2018. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Pl hogy ki mit hogyan csinál az ágyban. Ez tényleg csak arra a két emberre tartozik.
2018. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát nem tudom, mi baromi nyíltak vagyunk ilyen téren. Simán beszélgetünk szexuális dolgokról baráti társaságban is. Felnőtt emberek vagyunk. De párom simán beszél férfi létére az érzelmi háttérről is. Szoktam visszahallani, hogy milyen szépeket mond rólam a barátainak, tök jó érzés.

Mi inkább a hullámvölgyekről, párkapcsolati problémákról nem beszélünk senkinek. Mert az emberek rosszindulatúak és irigyek, negatív irányba befolyásolnák a döntésünket. Szerintem a párkapcsolati krízis az egyetlen olyan dolog, ami tényleg csak a két félre tartozik. De ez is a barátságok mélységétől függ, meg hogy milyen emberek a barátaid. Ha megfelelő emberekkel vagy körülvéve akkor nincs tabu.

2018. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint gyerek vagyok, mert nagyon nem érdekel, melyik barátomnak milyen ízű a spermája, vagy melyiket mennyi ideig kell dugni, hogy elélvezzen.
2018. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Exem is elmondta... többek között ezért ex. Mikor már a barátai rólam beszéltek meg hogy miért nem elégítem ki orálisan...


Szóval, jah... dobd ki a francba, ha jót akarsz.

2018. jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szex és ami a másik számára degradáló, illetve kínos.

Az én szabályom az, hogy csak olyat mondok el, amit akkor is elmondanék, ha jelen lenne a párom.

Ez tök kényelmes.

2021. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!