Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok visszacsábító verset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok visszacsábító verset egy szakítás megelőzéséért egy meghato szöveget?

Figyelt kérdés
Mindennt meghalgatok leginkább rövid versek idézetek mondatok kellenének amivel megelőzhetném és picit meghatnám a barátnőmet hogy átgondolja a szakítást mert szerintem szakitani akar. Köszi az értelmes válaszokat

2018. jan. 13. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Kellesz nekem mint kiflinek a pék,

Ha elmész, úgy megjárod hogy még.

2018. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de ha valaki odáig jut hogy fontolgatja a szakítást, az nem fogja meggondolni magát egy megható szöveg miatt,ami még nem is szívből jön (ha onnan jönne,tudnád hogy mit akarsz mondani neki)..
2018. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miből sejted, hogy szakítani akar? Mi történt?

Ha tudjuk a körülményeket, akkor szerintem könnyebben találhatnák megfelelő idézetet, ami passzolna az egész szituációhoz.

2018. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elhagysz, mehetek veled?
2018. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!