Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy zavar?

Figyelt kérdés
A baratom elottem hat egy mas ember volt,nagyon zuros elete volt,van doszár a rendorségen,alkoholizmus 4 evig,de egy eve megvaltozott-elmondta hogy miket tett es mindent elfogadtam kiveve egyet...elottem fel evig a legjobb baratja feleseget dugta-es kerdeztem hogy nincs-e lelkiismeret furdalasa a baratjaval szemben?-es azt mondta hogy:miert lenne?sose fogja megtudni...nem tudom miert de azota hogy ezt a valaszt adta a bizalmam elment,ez normalis?ezt hohy tudjam kezelni?
2018. jan. 13. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

igazából ez azért tényleg baj, hogy most nincs lelkiismeretfurdalása emiatt... oké, hogy akkor szét volt csúszva, megtörtént, még azt is megértem, hogy nem szól a barátjának erről, mert akkor azzal tönkretenne egy kapcsolatot, ami lehet hogy azóta működik, de hogy egy kicsit sem zavarja még így utólag ez az egész, bevallom, engemet is nyugatlanítana, ha a párom számára ez teljesen normális lenne... hogy "amit nem tud, az olyan mintha meg sem történt volna"... akaratlanul is elkezd sok mindenre gondolni ennek kapcsán az ember...

mindenesetre azért becsülendő a sok pozitív változás, hogy nincsenek már zűrök körülötte, az alkohollal is sikerült szakítania, azért ezek jó dolgok, és biztos, hogy még tovább változhat melletted, és lehet, hogy egyszer már úgy fogja ő is értékelni ezt a dolgot, hogy azért ilyet nem lett volna szabad csinálni... de mindenesetre odafigyelnék rá nagyon, még jobban, nem gyanúsítgatnám, nem nyomoznék utána, de odafigyelnék!

2018. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom, nem normális, akkor nem fog zavarni? Amúgy honnan szeditek össze az ilyen suttyó proli alakokat?
2018. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondtad megvaltozott.De ha tenyleg nincs lelkiismeret furdalása akkor ott nagy a baj... De ha majd latsz jrleket hogy megcsal akkor menjen eel a bizalmad nyaralni. :)))
2018. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Én még nem találkoztam olyan emberrel, akinek lelkiismereti problémát okozott volna a megcsalás. Teljesen mindegy, kivel csalta a párját.
2018. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod mit?igen mindenki azt mondja hogy proli es hogy honnan szedtem osze es a multjarol se tudok sokat csak annyit amennyit lassan kiszedek belole-fel nagyom hogy ha megismerem akkor felni kezdek tole-de en ugy gondolom hogy ha 1 eve hogy szakitott ezzel akkor megerdemel egy eselyt,es nem akarnam visza lokni se ot azzal hogy elhagyom es megint csalodnia kell,elmondta hogy eddig az eleteben talan 2x volt boldog,es ugy ismertem meg aki szomoru es nem mosolyog,es senki szemebe nem mer nezni-velem vegre mosolyog es jol erzi magat,vigyazni akarok ra-mindig megnezik a rosz fiukat tudom,de melyik ember nem teved?szornyu dolgokat tett,es mar 14 evesen javitointezetbe akartak kuldeni 3x...de valahogy en nem olyannak ismerem ami volt hanem pont az ellentete velem
2018. jan. 14. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt bírom hogy egyik posztban itt a lányok a kuka aljáról halásznak a másikban meg már 30 évesen saját lakás kocsi meg minden kell ami legalább 25 millióra rúg.

Ok nekem a lakás kocsi megvolt de attól még értetlenül nézek mert nem értem a vegletket miért kell választani.

2018. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
O sokat szenvedett es kedves velem nagyon...megszerettem
2018. jan. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!