Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már más is ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is ilyen helyzetben mi a jó döntés? Vele maradni vagy szakítani?

Figyelt kérdés
A páromat nagyon szeretem fél éve együtt vagyunk vannak kisebb viták de megszoktuk oldani viszon mielőtt párommal megismerkedtem volna már volt viszonyom egy házas férfival és most megint a képbe került... nem tudok nemet mondani annak a férfinak és nem tudom mit tehetnék.
2018. jan. 14. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd a házast. Csak magaddal szúrnál ki. Koncentrálj a párodra.
2018. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts a pároddal. Ha nem tudsz egy más férfinak nemet mondani, akkor nem szereted igazán. Másrészt meg ha már vagy annyira undorító, hogy egy házas férfival folytatsz viszonyt, akkor még annyira nem érdemled meg a párodat. Hagyd meg neki, hogy egy normális nőt találjon.


Ne szívasd, az senkinek se jó.

2018. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fejeld meg a tükröt holnap reggel felkelés után. Utána már nem kell belenézned.


Nem elég, hogy belemásztál egy család életébe, most már azon agyalsz, hogy a párodat megcsalod. Szeretni pedig nem szereted semennyire, mert akkor nem gondolkoznál azon, hogy megcsalod.

2018. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakíts vele.


Ha már képbe kerül bárki, akkor a kapcsolatod egy fos.

2018. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondj nemet, ne kerüljön képbe a ez a házas férfi.
2018. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nemet mondanék mert csak kihasználna pár alkalmi együttlétre. Biztos a felesége nem adja meg neki azt amire vágyik. Ki tudja még hány másik birka nő dőlt be neki.

Én a két kezem összetenném hogyha lenne egy párom aki imád, és akivel minden rendben már fél éve!

De ha nem tudsz nemet mondani akkor hagyd a párodat mert nem szereted igazán.

2018. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!