Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom flegma amikor együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom flegma amikor együtt aludnék vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igaz,hogy heti 3-4 napot együtt vagyunk,de szerintem másfèl èves kapcsolatban majdnem 30 èvesen ez már normálisnak kellene lennie. Tegnap is azt mondta,hogy együtt alszunk ma, de most elkezdett flegmázni,hogy mègsem. Vègül látta,hogy rosszul esik ès mondta,hogy menjek át hozzá. Ilyenkor már semmi kedvem hozzá. Ha lenne dolga akkor teljes mèrtèkben megèrtenèm, de már úgysem csinál ma semmit.

Mi ilyenkor a megoldás? Èn akarok túl sokat?



2018. jan. 14. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem felnőttként egy komoly kapcsolatban már az a normális pár hónap után is, ha együtt alszanak kb minden nap a felek.


1.5 év után pedig nem kellene kérdésnek lennie, hogy együtt éltek-e. Nem csak együtt alvás, hanem összeköltözés szintjén.


Persze mindenki mást vár el a kapcsolattól. Egy olyan nőt, mint a barátod, már nem tudnék tolerálni.

2018. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Elég sok férfi van, akinek nem kellene könyörögnöd együtt alvásért. De ahogy gondolod...
2018. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagytok osszekoltozve hogy mindennap egyutt aludjatok. Tulreagalod.
2018. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán, mert nem akar csinálni semmit s melletted meg kellene végül valamit;)

Jóból is megárt a sok...belőled a 3-4 nap is elég...talán kérdezd őt s ne minket;)

2018. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak ő nem akar kötöttséget csak kazán .Kb.Ha többet akarsz akkor beszêlj vele .
2018. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te gondolsz valami komoly jövőt kettőknek?

Szerintem egyedül állsz vele, ha igen.

2018. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után es ennyi idősen már együtt kellene élnetek, ha bármit komolyan gondolnátok. Ti meg összejárogattok.
2018. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!