Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tényleg így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Az exem kiakar semmizni teljesen azzal jön azért mert ameddig meg van nekem bármi is amit tőle kaptam addig még közöm van hozzá és nem akarja hogy bármim is legyen ami tőle van.

El váltunk, és van egy közös ingatlanunk amit el akar tőlem perelni hogy csak az övé legyen, és mindent birtokolni akar amihez bármikor is bármi köze is volt.

És a jelenlegi párkapcsolatomat is tönkre akarja tenni mondván legyek egyedül örökre mert annyira gyülöl hogy nem akarja hogy én úgy éljek nélküle tovább hogy minden okés az életemben.

Szerintetek hogyan dolgozzam fel ezt a pereskedést és azt hogy lelkileg ne omoljak össze mert eléggé meg visel ez engem és kihatással van mindenre.



2018. jan. 15. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Röhögd körbe, aztán kész.
2018. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem omolj össze, és pereld vissza, mondván, hogy miatta lettél ilyen.
2018. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Xard le.

Csak ügyvéden keresztül kommunkálj vele, minden máshonnan tiltás.

2018. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajna, van ilyen. Ismerek egy nőt, már 15 éve váltak, de még mindig, évente legalább egy pert indít az exe ellen. Gyakorlatilag, ez tartja életben.
2018. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló az igen akkor neked rosszabb az exed mint az enyém részvétem.
2018. jan. 15. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Valahogy minél hamarabb szakíts meg vele minden kapcsolatot ,gyorsan rendezd az anyagiakat is,hogy semmi ne kössön össze.Muszáj nagy levegőt venni és ezeket elintézni minél hamarabb egy jo ügyvéd segítségével. Ne húzd az időt te sem ,mert rosszabb lesz.
2018. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi itt a gond???

A kecót eladod, árát felezitek.

Az ajándékokat visszaadod s te is elkéred azokat a dolgokat, amit adtál neki.

Ez így teljesen korrekt.


Persze, ha te ilyen beleültél a jóba vagy s most rinyálsz, mert csak így lett valamid, meg is érdemled a kifosztást, mert szexért ennyi nem jár ugye;)

2018. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!