Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan kerdeznek olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan kerdeznek olyanok akik csalodtak, nem jott ossze nekik semmi jo parkapcsolat teren, es ekkor jon az eszosztas, foleg az ugymond "gyengebb" nem zonajabol, mire jo ez, segit egyaltalan valakin?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Általában itt minden tanácsot észosztásként titulálnak. Na erről ennyit.


És ha az ember meg meri mondani, hogy a sokat csalódott egyén a hibás, mert soha nem tanul a hibájából, nem vált taktikát, nem fejleszti magát, akkor még a válaszolót teremtik le, hogy mit képzel, ki ő.

2018. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért, az segítene, ha kapsz egy kis buksi simit és a haszonszőrűekkel lehet zavartalanul köpködni a nőkre?
2018. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek a kettessel. Ha rádhagyják attól jobb nem lesz. Kivéve persze ha már igazából csak a nőket akarod szidni.
2018. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést látva rajtad semmi nem segít.
2018. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nezni nezted de a lenyeget nem lattad.En nem kertem senkitol semmilyen segitseget mert nem vagyok ilyen helyzetben,nincs szugsegem ra. Amugy fulbevalot viselsz ?
2018. jan. 15. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Szükségnek írjuk, analfabéta barátom.
2018. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Analfabetanak nincs baratja, kleinidiot .
2018. jan. 15. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól te még írástudatlan vagy. Az ilyenen meg röhögni szokás. :)
2018. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összetett dolog ez. Az ilyen kérdéseknél főleg az ember figyelmet és megértést vár, vagy csak ki akarja magát panaszkodni arc nélkül. Az erre érkezett tanácsokat úgy sem fogja megfogadni, mindre van már 100 kifogás, hogy miért nem. Tehát szinte nem érdemes az ilyen kérdésekben tanácsokat adni. Azonban később visszaolvasva (más idegállapotban), az ember találhat benne értékes információt, amit megfogadhat, ha jobban elgondolkodik rajta. Tapasztalatból beszélek, régebben én is rengeteg siránkozós kérdést írtam ki.
2018. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs itt ezzel gond, csak sajnos nagyon sok valaszolo nem a kerdessel foglalkozik,hanem a kerdezovel,akit gyakran teljesen alaptalanul a sarba tipor.Ha nekem nem izlik egy kerdes ,nem erdekel,szo nelkul hagyom es ennyi,olyan nehez ?
2018. jan. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!