Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem sokszor tesz rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem sokszor tesz rám bántó megjegyzést és szerinte ez rendben. Mit tegyek, hogy megértse rosszul esik?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába írtam.

10 éve vagyunk együtt, mindig is duci voltam. 154 cm/60-65 kg.

Pár hónapja szültem és 80 kg vagyok. Nem tetszik nekem se, és tornázok, hogy lemenjen.

De a férjem így is tesz megjegyzéseket rám. Pl úgy teleltetted magad, hogy feszül a stria a hasadon. Vagy amikor vásárolni voltunk, és mondtam neki, hogy kényelmetlenül érzem magam, ha ruhát kell próbálni, akkor meg azzal jött, hogy őhozzá képest nem is nézhetek ki jól.

Állítása szerint ezek viccek, vagy épp tény megállapítások. Nem találja bántónak őket.

Elismerem, hogy undorítóan nézek ki, nagyon igyekszek fogyni.

De eddig mégis, hogy javíthatnék ezen a helyzeten?


2018. jan. 15. 18:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*tele etted
2018. jan. 15. 18:11
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha előtte is ilyen volt és ennek ellenére is szültél neki, akkor grat.
2018. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy elválsz ettől a paraszttól.
2018. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ülj le vele, és egyértelműen tisztázd vele a dolgokat. Mondd el neki, hogy te magad is tudod, hogy a 80 kg túlzás és te sem tetszel magadnak, szeretnél változtatni, de ez csak úgy megy, ha ő is segít, látod rajta a támogatást. Ha folyamatosan piszkál, azzal csak azt fogja elérni, hogy majd bánatodban is enni fogsz, az meg nem segít a fogyókúrádnak.
2018. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Lényegtelen, hogy nézel ki, a férjed részéről ez a tisztelet teljes hiánya elfogadhatatlan.. Te tudod, én biztos nem hagynám, hogy ilyen hulladék módon sértegessen, akkor se, ha "jogos".
2018. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%

Valószínűleg csak viccel, ilyen a humora. Szerintem tanuld meg nem komolyan venni, nevetni rajta, még akkor is ha zavar a külsőd, mert a humorérzéket nehéz megváltoztatni.


Persze a párod lehetne érzékenyebb, de úgyse lesz az, ha nem akar és ha nem akarsz elválni csak e miatt tőle, magadon kell változtatnod, a hozzáállásodon kell változtatnod.

2018. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
10 éve meg vagány volt mi, mert ez olyan menő volt, meg rosszfiús..
2018. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Terhesség, szülés előtt sose tett rám semmilyen negatív megjegyzést. Azért is írtam le, hogy régen se voltam vékony, mert állítása szerint szeret ducin.
2018. jan. 15. 18:26
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Ne feledd, hogy ezert szerettel bele 10 evvel ezelott mert ilyen bunko es macso volt. Hat tessek.
2018. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy belém rúgtok ti is.
2018. jan. 15. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!