Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakinek 2 ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek 2 ilyen ellentétes énje?

Figyelt kérdés
Parommal több mint 2 éve vagyok együtt.a személyiségével vannak gondjaim.az elején persze nem ilyen volt.az egyik énje szinte mondhatom hogy a legtökéletesebb pl mondja hogy szeret,ki is mutatja,nagyon romantikus,dicsérget meg minden.de a masik énje ha pl nem tetszik neki amit mondok vagy veszekszünk apro dolgokon,üvöltözik velem,akár az utcán is kiabál velem,odaugrik az arcomhoz és tiszta erövel üvölt a képembe,elmond mindennek,rohadjak meg,es amit mèg eltudtok képzelni durva sértegetéseket.nagyon durvan ki tud akadni es hozzateszem apro kis dolgokon amit mas szora sem méltatna.szerintetek lehet valami psziches problemaja?mert ezt a kettösseget nem tudom elhinni.ha minden jo akkor tökeletes,de ha van valami problema köztünk akkor mindig igy reagal.na és persze mindig én vagyok a hibás mert miattam ilyen.

2018. jan. 15. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Huh. Ebben a témában keresgéltem, mert az én párom is pont ilyen.

Kb. 2 éve élünk együtt, szeretem és szeret ő is engem, tudom. Viszont a személyisége neki is olyan, hogy ha nincs semmi probléma, akkor minden happy és tökéletes, de egy pillanat alatt tönkre vágja a szitációkat. Nem kell hozza vitatkozni sem, elég ha pl mondok vmit, ami neki épp nem tetszik (pl tegye már át másik csatornára a tv-t) és akkor fogja földhöz bass*a távirányítót és elkezd üvölteni... a távirányító meg tönkre is ment. De ez csak egy példa a sok közül.

Ő is képes kiabálni velem az utcán, vagy a boltban is, vagy piacon ha nem haladok (szerinte) és már nagyon feszült vagyok ettől a viselkedéstől, alig bírom. :(

De egyelőre még vele vagyok... persze mindenki a saját sorsának kovácsa, és így én elsőre neked azt javasolnám, hogy hagyd ott és keress jobbat, aki jobban megérdemel. Magamnak is ezt tanácsolnám, csakhát ugye meglépni az ilyesmit, megint más dolog... :(

Sok sikert neked, remélem boldog leszel!

2018. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lelketek mélyen mindketten (a kérdező és egyeske is) izgultok az erőszakos pasikra.
2018. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elso ilyen utan kivagnam, mint macskat, annak a bizonyos tevekenysegnek a celjabol. Mi vagy te, a labtorloje?
2018. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Nem izgulok az erőszakos pasikra, pont hogy amikor megismertem, akkor abszolút nem látszódott ez az oldala, és csak összeköltözés után jött ez elő.


Előtte én is így gondoltam amúgy, hogy velem ilyet aztán senki nem csinálhat, stb., de aztán mikor belebonyolódik az ember egy kapcsolatba, akkor már nem biztos, hogy olyan könnyű kilépni. No mindegy, csak az értheti sztem, aki volt már hasonló helyzetben.

2018. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!