Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal már májusban “kavartunk” (még nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk), annak nem lett túl jó vége mert 1 hónapig elhúztuk, végül kimondtuk hogy nem szeretnénk együtt folytatni. Most újra összehozott minket az élet (december vége), viszont újra elöjöttek a problémák: nincs közös téma, nagyon különbözöek vagyunk, keveset beszélgetünk (leginkább ez, a kommunikáció hiánya a probléma). Én úgy érzem, hogy szeretem öt és hosszú távon is el tudnám magam képzelni vele, viszont ezen a beszélgetéshiányon kell változtatnunk. Vélemények? 19/L

2018. jan. 15. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán. Szex maradhat, de nincs értelme erőltetni. Ha nincs semmi közös témátok, semmiről nem nagyon tudsz vele beszélgetni akkor arra komolyat felesleges alapozni mert a végén minden kommunikációtok már csak veszekedésekből állna.
2018. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtünk le, 2 hete vagyunk együtt hivatalosan :D
2018. jan. 15. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyikőtők melankolikus, a másik flegmatikus. Ez így nem túl jó :(
2018. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ohh 😃 akkor legyen szex, és döntsön az! 😃
2018. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én voltam így egyszer. Nálunk az volt a gond, hogy nagyon zárkózottak voltunk. Idő kellett, míg feloldódtunk egymás előtt. Különleges kapcsolat volt, még mindig visszasírom néha. Elég bonyolult okok vezettek ahhoz, h égén szétmentünk, nem csak a mi hibánk volt. 1,5-ig voltunk együtt. :(
2018. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy ö nagyon nyitott és rengeteget beszél, sok haverja van stb, én meg inkább az a zárkózottab és csendesebb fajta vagyok
2018. jan. 15. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
De akkor hogyan hiányzik a kommunikáció?
2018. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ö sokat beszél, én nagykn keveset. És ez a problémája hogy a beszélgetések 90%-ában csak ö beszél. Viszont már próbálok változtatni, hogy én is nyitottabb és beszéfesebb legyek.
2018. jan. 15. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahhaamm


És ő ilyen mindenen átgázolós domináns típus, vagy

tipikus haver, pozitív-optimista, társaság lelke?


Az mindenképp biztos, hogy tudnod kell kérdezni, és aktívan hallgatni.


Előbbi a nyitott végű kérdésekről szól, azaz olyan, amit nem lehet egy szóval megválaszolni, hanem ki kell fejteni!


Utóbbi pedig arról, hogy tudasd vele, figyelsz rá. Ezek apró jelek, mint bólogatás, néha egy aha-aha, egy apró belekérdezés.


Első benyomás c jönyvben megtalálod ezt

Ann demarais

Enkóron fent van. Djvu, amihen windjview kell gépen.

2018. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!