Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kényeskedés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kényeskedés és én reagálom túl vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

Kisvárosban élűnk, ritkan adódik rá alkalom, hogy latinosabb táncokat lehet itt tanulni. Most szombaton kezdődik egy 8 alkalmas salsa alap óra, amire nagyon szeretnék elmenni. Mondtam is paromnak, hogy ha megtudjuk oldani a gyerekeket, szeretnék elmenni mert régi vágyam egy ilyen.

Erre elkezd morogni, hogy mit kényeskedek annyira, hogy ilyenekre menjek, járok egy heten háromszor edzeni miért nem elég?

Őszintén ezen felhúztam magam, mert tudja milyen régóta szetetném, mégis ha szerinte ez ilyen meg olyan akkor nem és nem nyit vitat. De könyörgöm még pasik sem lesznek ott.

Féltékenység lenne, vagy hogy tudnék beszélni vele?


2018. jan. 16. 06:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vele szeretnél elmenni, nem tudom miért morog.

Gondolom ő nem menne ezért adott hangot nem tetszésének.

2018. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem csak függ tőled érzelmileg, társfüggő
2018. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Szóval kondi+salsa is lesz? Mert akkor be is tábláztad apának a délutánjait.
2018. jan. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem visszataszító, amikor egy kapcsolatban valaki vissza akarja tartani a másikat bármitől.

Azt se értem, miért jelent problémát egy férfinak, ha a gyerekével lehet egy délutánt?

2018. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Edzeni munka elott járok, mikor gyerekek suliban, oviban vannak, ő is dolgozik. Épp ezért nem értem, hogy ez a heti egy óra miért olyan nagy szám.

Ez csak nőknek lesz tartva, egy férfi sem lesz. De ha jöhetne akkor sem jönne velem.

2018. jan. 16. 10:36
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy drágának tartja, csak nem akarja ezt így kimondani.
2018. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ezt megtiltani?Bezár vagy mi? Kezdődik az óra, öltözöl, mész.

Ha meg a gyerekekkel nem akar lenni heti egy órát biztos tud rájuk vigyázni nagyszülő vagy valaki.Vagy ha nagyobbacskák a gyerekek elviheted őket is.

Ne hagyd magad, ezzel semmi rosszat nem teszel.

Szerintem féltékeny, de nem pasira hanem rád...hogy teszel valamit, hogy megéled a vágyad.

Neki van hobbija? Mit szólna ha te ágálnál ellene?

2018. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Számomra az a rejtély, hogy a csajok miért vannak oda ezért a salsáért...
2018. jan. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez már probléma, akkor ott más is van.
2018. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Nem igazán értem, mire gondolsz mèg.
2018. jan. 16. 13:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!