Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakul még a szerelem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakul még a szerelem? Nem vagyok szerelmes, ez miért van?

Figyelt kérdés
Volt egy parkapcsolatom masfel éve lassan, a fiu nem csalt meg konkretan de probalkozott vele, szet is mentunk tobbek kozott emiatt, úgyveltem hogy ő az igazi mig meg nem bantott. Aztan tobb mint egy evig nem volt senkin, tokre jol ereztem magamat a boromben , abszolut tul leptem az elozon es nem is gondolok ra nem is erdekel,nem beszelunk. 2017 szeptembereben osszejottem egy fiuval aki mar akkor is harcolt ertem amikor az elozo baratom volt. Sokkal rendesebb, egy igazi angyal, monogam fiu, elvisz randizni, meg is hiv ilyenkor, a csaladja is nagyon aranyos jol erzem magam vele, es szoktam vele nevetni, nincs rossz humora, es raadasul sokkal ferfiasabb is es sokkal jobban is nez ki mint az elozo baratom (nalam nem ez szamit de teny) miert van az megis hogy jobban szerelmes voltam az elozobe? Pedig nem vagyok olyan aki a bunkokat kedveli, abszolut, meg akivel most vagyok vele 1-2 honap utan kicsit melyult a dolog, jobban erzem magam vele es jobban megkedveltem stb.Es ugy erzem nem ő az igazi, meg ha meg is felelne nekem, mert tenyleg egy angyal. Az elozo csalodas miatt nem elem bele magamat annyira ebbe a kapcsolatba? Vagy rajottem hogy lehet hogy az embernek elobb tapsztalnia kell mig eljut az igazihoz? A fiuval egyidosek vagyunk. És ő nagyon sokat kuzdott ertem, es nagyon szerelmes. 20/L
2018. jan. 16. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, én most kezdem ezt kapizsgálni. Én csak három fiúval jártam életembe, pedig már harminc vagyok, más szexuális dolog sem történt ennél több fiúval. Viszont annál többet ismerkedtem komolyabb szándékkal, egy-egy emberrel akár hosszabb ideig is. És az a tapasztalatom, hogy azokba tudok mélyen, erősen beleszeretni, akivel a személyiségünk, az érdeklődésünk, a tehetségünk minél inkább hasonló, és még van valami olyan a férfiban, ami engem érdekel, és nem értek hozzá, ő jobb benne. Illetve nagyon kell, hogy nálam okosabb legyen.

Tud vonzalom kialakulni ezek nélkül is, de mély, erős, halálos szerelem nem tud egy teljesen már érdeklődésűvel.

És nem csak azért mert engem nem tud ő úgy érdekelni, hanem azért sem, mert ő sem tud engem úgy értékelni, mint az előbb felsorolt. Nem látja meg bennem azokat az értékeket, amiket én a saját valódi értékemnek gondlok, és nem tud igazán a személyemért rajongani, azért lelkesedni, hanem inkább csak a nőiségemért, szexuálisan. Vagy valami ilyesmi. Ezt szűrtem le.


Aztán nem biztos, hogy nálad ez a helyzet, de azért írtam le, mert ez számomra új felfedezés.

2018. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog kialakulni a szerelem. De ki mondta, hogy kell szerelem egy kapcsolathoz? Idővel úgyis elmúlna, nem.jelent sokat...
2018. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-esnek nagyon igaza van, ezt férfioldalról is abszolút meg tudom erősíteni. Kellenek a közös vonások, különben nem érzi magát megértve az ember, és annál megalázóbb nincs, mikor rádlegyint valaki, hogy hülye vagy... Aki megért azzal fél szavakból is harmónia van, és az nagyon jó.
2018. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!