Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez?

Figyelt kérdés

Egy 19 éves fiú vagyok, aki súlyos önértékelési problémákkal küzd. Életemben két párkapcsolatom volt. Az egyik egy hónapig tartott, de megcsalt a párom, és az együtt töltött idő sem volt igazán nevezhető párkapcsolatnak. Utána próbálkoztam a lányoknál, de sorra elutasítást kaptam. Jelenleg van egy barátnőm, de vele rémálom minden. Állandóan fenyeget, beletipor a lelkembe, állandóan a sok hülyeséget teszi, lehord mindennek, és gyakran kezd el verni engem. Ilyenkor a családom és a családja azonnal rám támad, hogy micsoda férfi vagyok, hogy verem őt és ez-az, és persze a testemen lévő harapások, karmolások és ütések véletlen kerültek oda. Sajnos az utcán is engem néznek le, mert az terjedt el, hogy én verem a nőket. Elment a kedvem minden próbálkozástól, és kezdem feladni a reményt, hogy valaha is találok valakit. Rengetegen mondták, hogy jóképű vagyok, de ugyanakkor azok a lányok, akiknél próbálkoztam, a földig aláztak állandóan, hogy ronda vagyok és ez-az. Sajnos el is hiszem.


Alapvetően egy kedves, törődő és normális fiú vagyok. Sosem tettem olyat, ami miatt kiérdemelném ezt. Lehet a túl kedves énem miatt ilyenek, vagy miért? Mit tudnék tenni, hogy megszabaduljak a fenyegetésektől, illetve az ilyen élethelyzettől?



2018. jan. 16. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

És vajon mi okból vagy együtt egy ilyen emberrel?

Mi az a hatalom, ami arra kényszerít, hogy minden egyes nap visszatérj hozzá?

Komolyan nem értem. Miért tűrsz el egy ilyen helyzetet?

2018. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Az biztos, hogy valami nagyon nem stimmel veled. Hogy mi, azt két perc alatt nem lehet kideríteni. Érdemes lenne keresned egy pszichológust.
2018. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert hagyod, azért történk ez.


Szóval első lépés: szakíts a csajjal.

2: azonosítsd, az ilyen nőket, lásd be, hogy régebben vonzottak téged és keres olyat, aki megbecsül,táogat, nem dominálni próbál.

3: építsd újra a híredet, olyan tulajdonsággal légy, amilyen szeretnéd, hogy lássanak.

2018. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyet ne felejts el, változtathatsz.

Ha nem teszed, akkor magadra vess, de ne rinyálj itt mint egy szűz kurv....

2018. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dobd ki a fenébe az ilyet. :D

Én is hasonló voltam 19 éves koromban, de jobb, ha a saját utadat járod szabadon, ameddig megteheted.

Laza kapcsolatokat tarts csak fenn, nem kell semmi komoly.

2018. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már úgyis mindenki azt hiszi, hogy vered a barátnődet, adj alapot a rágalomnak! Akassz le neki egy sallert, hátha attól észhez tér. Nem szeretem a nőverőket, de ha erre van szükség, nem látom értelmét a töketlenkedésnek.
2018. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt lehet karmikus, amire nem emlékszel, pl te is tehettél, terjeszthettél ilyen dolgokat akár előző életedben; vagy még akár ebben a mostaniban is

Meg még semmibevesz, nem is szeret téged a barátnőd, mert nem vagy olyan határozott nagyarcú keménygyerek; lehet, hogy "papucsnak" is néz; neki nem párkapcsolat, társ kell , hanem valaki, akinek a lelkébe beletiporhat, akin fölényeskedhet

Szerintem végezz el valami sulit, és keress mindenfelé munkát, és ahol, amelyik városban találsz -mert nézz szét más városokban is - költözz oda. És akkor ott újra el kezdheted felépíteni a dolgokat új esélyekkel, enélkül a teremtmény nélkül, aki ilyen badarságokat meg képtelenségeket terjeszt rólad, és talán lehetne valakid, aki valóban értékel, és attól a szipirtyótól meg messze lennél, akinek csak belétörölni a lábát vagy jó. Egy rongy vagy számára, egy lábtörlő, és ő élvezi, hogy áttaposhat rajtad. Ez okoz neki örömöt, nem a te személyed, a társaságod, a lényed. Azt ő totálra nem értékeli. Egy olyat akart magának keresni, akit balfácánnak tart, és akin uralkodhat. De te menj el onnan , állj a sarkadra, és mutasd meg neki , hogy nem vagy te balfácán. Csak rakd ki, ozt kész; és indulj el egy saját, jó, kellemes, kényelmes irányba.

2018. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát persze, kedves uccsó! Meneküljünk el a probléma elől, ugye? Jó messze, csak megoldani ne kelljen.
2018. jan. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

#Egyrészt lehet karmikus, amire nem emlékszel, pl te is tehettél, terjeszthettél ilyen dolgokat akár előző életedben; vagy még akár ebben a mostaniban is


Tehát a nyomorúsága valójában az ő hibája. Annak a ~20 000 gyereknek, aki naponta éhen hal a Földön, tulajdonképpen csak rossz a karmája, ugye? Igazából meg is érdemlik, ha már ilyen gonoszak voltak előző életükben.

Az ilyesmivel menj az ezotéria fórumra, ostoba féreg.

2018. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!