Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lenne érdemes tenni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne érdemes tenni ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban csúnyán veszekszik veled a párod (gyanúd szerint "túl" biztosra vesz) és elég bántó dolgokat vág ilyenkor a fejedhez, mikor külön vagytok, de minden teljesen jó, mikor együtt vagytok.

Mit tennétek, hogy a helyzet változzon ?


-Megbeszélnétek (azért egyoldalú a veszekedés, mert ti nem veszekedtek, hanem érveltek éppen)


-Nem beszéltek vele egy darabig, majd, megpróbáljátok felvenni vele a kapcsolatot.


-Úgy tennétek, mintha mi sem történt volna.


-Mennél hozzá rendesen a (még békésen) megbeszélt időpontban, csak nem egyeztetsz vele, hátha ettől tudatosul benne, hogy ha így viselkedik veled, nem vehet 100%-ig biztosra.


-Végül a szakítósok kedéért.....Kidobnád.


Ti mit tennétek ? Nemet és kort is írjatok legyetek szívesek.



2018. jan. 16. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem kínzom magam ilyen párral. Bánt engem elég ember a világon. A párom azért van, hogy szebbé tegye az életem.

Az, hogy bizonyos dolgokról van vélemény különbség, az rendben van, de hogy a személyemet bántsa?

Na neee. Nem lenne a párom. Keresek olyat, aki kedves.

2018. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi megbeszéltük mire van szükségünk egymáatól, és hogy mit tudunk tenni egymásért.


De sokat segített ebben a szeretetnyelvünk kiderítése is.

2018. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szebbé teszi a napjaitokat csak amikor összecsapnak a feje felett a hullámok,előfordul, hogy valakin levezeti a feszkót vagy panaszáradat vagy veszekedés formájában. Utána meg teljesen normális, elnézést is kér magától a viselkedéséért mikor már megnyugodott.
2018. jan. 16. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

-Megbeszélnétek (azért egyoldalú a veszekedés, mert ti nem veszekedtek, hanem érveltek éppen)


Igen. Én először ezzel próbálkoznék. Meg másodszor. Ha még ennél is többször fordul elő, akkor más eszközhöz nyúlnék.


-Nem beszéltek vele egy darabig, majd, megpróbáljátok felvenni vele a kapcsolatot.

A kapcsolatot annak ildomos felvenni,aki megtörte annak harmóniáját. Jelen esetben ő volt az. Neki kéne bocsánat kérés közepette keresni téged. Ha folyton fordítva van, egy igazi pincsi kutya vagy, ő pedig nem fog felhagyni a hisztijével. (ha férfiről beszélünk, akkor írtó gáz ez a szó, de igen, vannak hisztis pasik is.)



-Úgy tennétek, mintha mi sem történt volna.

Hát, ha a gyomrod bírja ezt.... Enyém egy-kettő után nem bírná, de ja, ezt is meg lehet próbálni, de ha sokszor fordul elő, ez mégsem megoldás...


-Mennél hozzá rendesen a (még békésen) megbeszélt időpontban, csak nem egyeztetsz vele, hátha ettől tudatosul benne, hogy ha így viselkedik veled, nem vehet 100%-ig biztosra.


Igen, ez már nem rossz. Nézd. Kell hogy érezze, hogy a tetteinek következmenye van. Ha ezt nem érezteted vele, akkor nem kerültök be a felnőttek világába.



-Végül a szakítósok kedéért.....Kidobnád.

Hát csak sokadik után. Ha minden lépcsőn végigmentem, semmi nem használt, vagy ha durvul a hangnem.

De nyilván nem ez az első megoldás.


Sok sikert a pacákhoz, nőhöz, nem tudom..

2018. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
elbeszélgetnék és javasolnám neki a sporot veszültséglevezetésként
2018. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kicsinyes bosszúk rettentően gyerekesek... Ne pukkadozz, ne tarts "nem szólok hozzád" szünetet, meg ne próbálj olyan jeleket küldeni amiket úgysem ért meg (feltételezem hogy te lány vagy ő meg fiú, és mi fiúk nem értünk a jelzésekből, túl egyszerűek vagyok ahhoz!).


Mindenképp a megbeszélést javaslom...

2018. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi megbeszéltük, igaz pár napig még kissé hűvös volt a hangulat.


De ha esetleg úgy megbántom, hogy időt kér, akkor másnap felültem volna az első vonatra, hogy normálisan meg tudjuk beszélni, nem telefono keresztül.

Okés, 14 óra utazás, de érte bármit.

2018. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En mindenkit kidobnek, aki nem tud velem szemben normalisan viselkedni, illetve banto dolgokat vagdos nekem szandekosan. Olyan alapveto dolog ez egy kapcsolatban, hogy ilyet nem csinalunk, mint pl. az hogy nem csalom meg a masikat es nem hazudok. Nem tudom ez nehany embernek miert elfogadhato, hogy szarba veszik oket. Evek ota a parommal vagyok, de meg egyszer sem hallottam felem kiabalni, karomkodni, degradaloan beszelni, es en sem tettem igy fele soha. Pedig egyikunk sem szent vagy az erkolcs bajnoka. Egyszeruen ez a norma.
2018. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van aki problémás, ha rossz napja van. Én is inkább a békességet preferálom ilyenkor, de valamikor nem sikerül. Lehet, hogy neked szerencséd van utolsó, de ez a ritkábbik eset sajnos manapság. Szerencse ilyen téren nekem kevesebb jutott, így első körben próbálom megoldani, ha tudom . Ha nem tudom, akkor meg nyilván nem hagyom magam tönkretenni.
2018. jan. 16. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amilyennek tűnsz, gondolom megpróbáltad már vele megbeszélni hogy ne rajtad vezesse le ha baja van. Én azt az opciót választanám, ha ezt már kilőtted, hogy olyankor ignorálom amikor ilyen. Ne vegyen készpénznek. Tudom hogy könnyű néha a szeretteink fejéhez vágni gonosz dolgokat, amiket nem gondolunk komolyan, én is voltam ilyen. De az akkori párom, sok idő után is képes volt felemlegetni, így abbahagytam. Az ő dolgait persze hiszti kísérte ha én hoztam volna fel... Szóval megtanultam, hogy rajtam ne múljon, én nem fogom se kitölteni máson a mérgem, se olyanokat mondani amit később megbánhatok. Ne rajtam múljon. Inkább a megbeszélés híve lettem. Ezt tanultam tőle, persze már ex, mert ő nagyon jó volt az olyan veszekedés generálásban mint a te párod. Amikor generálta a veszekedést, nem reagáltam indulatból, és ha szép szóval nem lehetett lenyugtatni, offoltam. Utána ő is mindig bocsánatot kért. de ez nem mehetett így örökké... Nem tanult az ignorálásból. 26/n
2018. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!