Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a szexet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet? Lehet ez hormonzavar?

Figyelt kérdés

Úgy érzem több annál, minthogy fásultság, stb.

Szeretem a férjemet,sokat beszélgetünk is erről a témáról.Mindenképpen vele szeretném megoldani,nincs szándékomban váltani.És szeretnék újra jót szexelni.


2007. nov. 27. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
próbáljatok színt vinni bele,új pózokat ilyesmiket kipróbálni.stb(gondolom tudod h hogy értem:D)
2007. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Velem is történt már hasonló. Ami nálam működött az nagyon egyszerű, és csak ajánlani tudom.

Szeresd magad minden téren. Törődj magaddal, öszpontosíts arra hogy téged mi tesz boldoggá.

Olyasmit csinálj ami javít a közérzeted, vásárolj pár új ruhát gyűjts be néhány bókot(ez nem egyenlő a partnerváltással, de az önbizalmadnak nagyon jót tesz).

Ha boldog vagy a bőrödben az látszik rajtad, és mágnesként fogod vonzani a párod.

Ha látod majd az ő aktív érdeklődését az téged sem fog hidegen hagyni:-)))

2007. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is sokszor voltam igy, de nekem az jött be hogy megprobáltam egy kis romantikát vinni a kapcsolatba. Most tudom ez egy kicsit sablonossan hangzik de be vált.És ami fontoss probálj el menni ketesben a párodal valahova amikor csak egymásra tudtok figyelni. Nekem két gyerekem van és mindig megprobáljuk be tartani.
2007. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom szedsz-e fogamzásgátlót de idővel az is csökkentheti a libidót, próbáld meg abbahagyni egy időre (min3 hónap amig kiürül a szervezetből)hátha segít. A pároddal pedig légy őszinte de vigyázz nehogy túlstresszeld és neki is elmenjen a kedve mert nem tud kielégíteni.

Sok sikert meg libidót!

2007. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!