Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött, hogy a szabadság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött, hogy a szabadságában nem vagyok 0-24-ben vele. Jogosan?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk. Távkapcsolat, péntektől vasárnapig találkozunk(az ország messzi szegletében kapott munkát a barátom, egy év múlva költözik fel Pestre).

Külön élünk így.

A lényeg, hogy most szerdától hétfőig kivett egy hosszú szabadságot.

Nekem viszont vizsgaidőszak. Pénteken vizsgázom.

Ma 14-kor ért haza, és 19-kor fogunk találkozni. Aztán holnap 13-ig vagyunk együtt, majd legközelebb péntek 15-től találkozunk vasárnap délig, majd vasárnap estétől hétfő estéig.

Ő meg ki van akadva, hogy nem töltöm vele az EGÉSZ időt.

Megmondtam neki, hogy van más dolgom is, és annyit vagyok vele amennyit tudok, azóta viszont nem szól hozzám, és felhívott, hogy majd ha AKAROM őt akkor keressem.

Ez mi? Nem volt megbeszélve ez az egész szabadság, ma jelentette be, hogy jön haza. Miért kell óvodás módjára megsértődni a másikra?


2018. jan. 17. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írtad, ez tényleg óvodás szint. Nem jogos, de éretlen a srác. Ha akarod, akkor így fogadd el.
2018. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Óvodásként viselkedik, mondd is meg neki. Nekem sose kellett ilyen pióca pasi, hamar leépítettem őket, taszít a tapadás. Fontosabb neki, hogy hozzá igazodj, minthogy sikerüljön a vizsgád..
2018. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Attól hogy neki szabadsága van, neked nincs.

Tanuljon meg alkalmazkodni, nem csak ő van a világon.

Én nem is hetetnte, hanem kb kéthavonta látom a párom, de ha most beállítana hogy jött látogatóba, nem lógnám el miatta az óráimat.

2018. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogosan. Neked most a vizsga a legfontosabb.

Amúgy ha ilyen igénye van, miért nem egyeztetett veled?

2018. jan. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan gáz... nevetséged a pasikád...
2018. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt azért nem nevezném tipikus távkapcsolatnak, hogy minden héten 3 napot együtt tudok lenni.

A barátod egy önző, birtoklómániás p.cs. Csak az számít, hogy neki jó legyen, nem képes ép ésszel felfogni, hogy vannak az éleben más fontos dolgok is.

Nagyon vigyázz vele, mert lehet, hogy ez akkor sem fog változni, ha már közelebb lesztek egymásoz, ill. együtt éltek. Akkor is el fogja várni, hogy minden szabad idejét vele töltsd, és ez tök nem normális. Ne hagyd magad, mert nem lesz ennek így jó vége. Hagyd rá a hülyeségé, ne pitizz neki, mintha tényleg te lennél hibás, mert nem vagy az! Vele van a gond! De ha most nekiállsz neki magyarázkodni, meg könyörögni, azzal az ő hamis áldozatszerepét erősíted fel. Hagyd, hadd főjön a levében, csak teszi az agyát, így próbál zsarolni. Úgy is ő fog keresni, nem kell emiatt aggódnod. Tanulj csak a vizsgádra, az a fontos most, a barátod majd megemészti.

2018. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!