Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kétségbe vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt. Nekem hatalmas igényem van a szexre, napi négyszer is akár. Neki kevesebb, amit el is tudnék fogadni, de sohasem mászik rám. Mindig én kezdeményezek...emiatt már alig érzem magam nőnek vagy kívánatosnak. Olvasom, hogy van akira a párja mindig rámászik meg mennyire kívánja, de rám sosem...Több, mint 3 napja e nem szexeltünk és nem is fogunk, mert antiobiotikumot szedek és a fogamzasgatlo nem hat, o meg azt mondta hogy gumiban nem szexel, de ugysem ha gyerek lehet. Már remegek és sírok a szexhiánytól, komolyan..1 nap után meg akarok tőle őrülni, de most még rosszabb..es nem tudom, hogyan könnyíthtnék magamon mert ha maszturbálok, csak mindig eszemben van hogy ezt akar o is csinalhatna es csak jobban megkivanom..Egyebkent maga a szex nagyon jo..igazi felisten a baratom az agyban, de alg akarja mert hogy zavarja a szulei hangja

2018. jan. 17. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Egy nap kihagyás után remegsz és sírsz a szexhiánytól? Furcsa, én úgy tudtam, hogy mi vagyunk az ösztönlények.
2018. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hatalmas igényen van erre, es nem tudok vele mit csinálni.
2018. jan. 17. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Kérdés, hogy ideiglenes vagy állandósult a dolog. Volt egy hasonló kapcsolatom. Nekem alapvetően nagyok az igényeim, de a barátnőmnek nem volt az. Simán beérte heti 1-2-vel. Az elején azért még volt benne tűz, de amikor többször is ott aludtam és nem kezdeményezett, meguntam a dolgot. Adtam esélyt neki, próbáltam új dolgokkal feldobni mindent, de aki nem akar, az nem akar. Szakítottam, azóta találtam több olyan lányt is, akivel jobban összepasszoltam.
2018. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Azért kezdeményezel mindig te, mert nagyobb az igényed. Férfi legyen a talpán, aki bírja a napi négyet, vagy akár a napi kettőt hosszabb távon! Ráadásul ha jól veszem ki, együtt laktok a szüleivel, tehát nem optimálisak a körülmények.
2018. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mind a ketten a szüleinknél lakunk, 18 évesek vagyunk...de akkor mst varjak a jo es kielegito szexxel amig ossze nem koltozunk?
2018. jan. 17. 21:52
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
18 évesen azért napi kettőt simán bír egy egészséges szervezet. Sőt, többet is... Nem hiszem, hogy bármi változna az összeköltözéssel, ha nincs meg a vágy.
2018. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez szerintem kamu.
2018. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez ilyen... 🤔 menj diákmelózni, és béreljetek egy kis garzont! 😃

Ha ennyire szükséged van rá, akkor nem lehet mit tenni, muszáj megteremteni az ideális körülményeket.


Vagy érdemes lehet egy olcsó wellnesst kifogni néha, vagy cárosnézős valamit.

2018. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A puncidnak kell a szex vagy az egódnak?Szerintem a puncid tökéletesen ki lehet elégítve, az önbizalmad viszont nagyon nem. Nem a szexhiánytól érzed magad rosszul, hanem az elismerés hiányától.
2018. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A #6-os válaszom mégis miért lett lepontozva? Nyugodtan ellehet menni egy orvoshoz és megkérdezni tőle a dolgot.
2018. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!