Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már beteges féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges féltékenység?

Figyelt kérdés
Barátnőmet zavarja ha néha hazaviszek egy nőt, aki a munkatársam. Van, hogy elmegyek érte és haza is viszem. Ezt őt nagyon zavarja.
2018. jan. 18. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem beteges féltékenység. Engem is zavarna, ahpgy másokat is. Olyan, mintha őt egy másik férfi hurcolná ide, oda. Útba esik neked az a csaj?
2018. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Kicsit beteges igen. Nyugodtan vidd haza, ne égesd már be magad hogy azért nem viszed haza mert a párod morog érte. Én is hazaviszek egy pasi kollégát, mert egyszerűen úgy adódik. És engem is vittek már haza.

40/N

2018. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Beteges féltékenység abba az esetben, ha útba esik.

Ha nem esik útba, és a másik nő miatt kilométereket autózol, az felettébb gyanús, és igaza van a párodnak.

Mindentől független ha szereted a párod, ha féltékenység ha nem, megteszed amit kér. (nyilván egy bizonyos határig).

Neked nem okoz ezzel semmilyen veszteséget ha nem viszed hozod... (vagy igen? ;) )

2018. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Addig nincs baj, ameddig csak a kocsit tolod alá, de, ha majd a nőt is tolni fogod...:D
2018. jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Szerintem normális, hogy zavarja. Azért megvannak a határok. Oldja meg a kedves munkatársnőd máshogy az utazását.
2018. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem neked kell alkalmazkodnod vagy nagyobb kiteröt tenni, akkor szerintem ez egy teljesen normalis es föleg környezetbarat megoldas.


Nagyon sok cegnel bevett szokas a "carsharing". Kerdes, hogy viszonozza -e? Itt nem arra gondolok!!! Ö is felajanlja -e, hogy hazavisz teged? Esetleg beszall az üzemanyagköltsegbe? Meg akkor is, ha utban van, valahogy illik. Mondjuk ilyen esetben en sem fogadok el penzt (munkatarsaim nemetöl függetlenül), de örömmel elfogadom, ha ök alljak a kavemat vagy az ebedemet.


Ha ezt normalisan kommunikalod a feleseged fele es nem bajcsevegtek fel orakat a munkatarsaddal, mielött kiszallna a kocsibol, akkor szerintem, ezt ö is elfogadja. De, ha mindenfele viszonzas nelkül egy masik nönek teszel rendszeres szivesseget, az valoszinüleg zavarja, barmennyire önzetlenek es környezetbaratiak is szandekaid...

2018. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Látom igencsak megoszlanak a vélemények. Szerintem súrolja a túlzott féltékenység határát... főleg, ha nem adsz okot rá egyébként.
2018. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Jesszus, egy ilyen szituációba tényleg képesek emberek belelátni bármilyen problémát? Egyébként nyilván beteges, olyan nincs, hogy egészséges féltékenység. Még mindig nem kéne összekeverni a féltéssel vagy a szeretettel.
2018. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Beteges hát, de ugyanakkor megszokott is. A társadalom nagy része beteg.
2018. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Attól, hogy valaki párkapcsolatod, nem kéne kilépni a civilizációs normák alól... ha nem volna párod, akkor is hazavinnéd, és akkor se lenne abból semmi.


Én is fuvarozgattam két diáklányt, mert úgy jött ki a lépés, de csak a 70 éves takarítóbanya akadt ki ezen.... :)


Mondtam is neki, hogy persze, a novemberi esőben egy szűk autó a legjobb az édes hármashoz.


De hát sok ilyen mentalitású ember van, sajnálom őket.

2018. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!