Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Nem erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Nem erzem mar jol magam a kapcsolatomban, de nehez a masikat elhagyni mert szeretem Es ertekes ember.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tavaly április ota vagyunk együtt. Számos dolog zavar a kapcsolatunkat illetően. Pl: nem igazan tudunk kozosen minosegi idot eltölteni . Mindig ha atmegyek hozza ott a családja (kozos vacsora,kozos reggeli, kozos ebed) Es kicsit be kehet sokallani anyukától apukatol. Plusz a baratnom sosem utazik, csak en. Tehát az a bajom,hogy egyirányú Ak erzem azt, hogy a kapcsolatunk eleje ota csak en utazok hozza, visszafelé semmi erőfeszítés nincs. Nem szereti a hobbijaimat, sem a sportot. Gondolkozok, hogy ennek ennek van e ertelme?! Ti mit tennétek? Szempontokra vagyok Kivancsi akar tobb kérdésre is..

2018. jan. 18. 15:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
"nem érzem jól magam" + " nehéz elhagyni" = akkor szenvedj
2018. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Beszélnék vele erről. Gondolom ez még nem történt meg, ha még mindig a fejedben ott van a kérdés, h miért csak te utazol hozzá? Mire van a szád?!
2018. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, h o is utazzon (jogsija is van) de azt mondta,h utazási főbírája van mert fel egyedul autót vezetni mert egyszer egy vonat majdnem elütötte kocsival.
2018. jan. 18. 16:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Utazási főbírája? Az meg mi a tosz? :D
2018. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fobiaja”
2018. jan. 18. 16:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezt erőltetni.
2018. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És miért nem úgy alakítottátok időközben, hogy jó legyen? Ha sok az apu-anyu, akkor miért vagytok náluk? Tudja és érti a barátnőd, hogy egyirányúnak érzed a kapcsolatot? Akar tenni ellene?
2018. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, akkor menjen vonattal, vagy telekocsival, busszal, kerékpárral, gyalog...

Ez csak kifogásnak tűnik. Semmi programotok nincs kettesben? Ha te hívod valahová, eljön? Nem feltétlenül a te hobbidhoz kapcsolódva, csak úgy egyáltalán. Javasol ő is programokat? Néha azért elmegy a hobbidhoz kapcsolódó programokra is?

Egy beszélgetést talán még megér. Nem feltétlenül kihegyezve az utazásra, hanem úgy egyáltalán a közö időtöltésre.

2018. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az egesz nagyon erdekes. Mert neha neha csinalunk programot. Mozi étterem, ilyesmi. Imadom a kosárlabdát Es elvittem női kosar meccsre Es a reakció az volt egy izgalmas a osztályos meccsre, h tuti ,hogy a csajokat nezem ... inkabb az zavar, hogy munkam miatt sokat utazok Es kertem, h ne csak nekem kelljen hozza utaznom. Nem változtat semmit sem. Es ez meg elmenne, de elmegyek hozzájuk Es szamon ker az apja anyja , higy Miert nem alszok ott.. ha ott alszok szamon kérnek a kötelező kozos 8:30 as reggeli utan (nem nem lehet tovabb aludni) hogy Miert nem maradok ebéden . Este ha megyek vacsira van de nem alszok ott kb meg kell magyarázni,higy Miert nem iszok se sort se röviden Es Miert nem alszok ott. Munkam során ugyfelezek Es zavar ha a hetvegen is ki merulok ezek miatt idegileg.
2018. jan. 18. 16:38
 10/17 A kérdező kommentje:
Bocs a hibák miatt telefonról melle melle ütök
2018. jan. 18. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!