Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk hasonló helyzetben! Ti ezt elviselnétek a párotoknak? Lehet, csak megjátssza a barátnőm, és a szakítást tervezi? Hosszú lesz, úgy készüljetek.

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyemen már tarthatatlan volt a helyzet, két és fél év után betelt a pohár, és beadtam a felmondásom. Korábban beszélgettem erről a barátnőmmel, ő teljes mértékig támogatott. De arról nem egyeztettem vele, hogy pontosan mikor mondok fel.

Letelt a felmondási időm, de még alatta is készítgettem rá, hogy én most szeretném képezni magam, szeretnék kicsit okosodni, és nem egyből fejest ugrani valami másba. Letöltöttem egy rakat tervező programot, azokkal gyakorolgatok, kerestem angol és német magántanárt, hozzájuk járok, mert az elmúlt három évben nem használtam a nyelveket, és teljesen elfelejtettem őket. Bőven van spórolt pénzem (nektek megmondom: 600e Ft), a barátnőm az összeget nem tudja, csak hogy sok van.

Alkalmi munkám van, a sarki Sparban vagyok kasszás, de csak heti három napot vállalok. Itthon meg szoktam csinálni dolgokat pl.: porszívózás, ablak mosás, főzés, vasalás.

A barátnőm nagyon velem van, azt mondja örül, de félek, hogy naplopónak tart, és elhagy. Nem is céloz ilyesmire, de ki ne félne egy ilyen helyzetben?

A munkakörhöz/céghez amire/ahova vágyom viszont elengedhetetlen, hogy ezekben ne legyek profi.

Ui.:Hivatalosan még nem élünk együtt, de állandóan nála vagyok. 28 évesek vagyunk


2018. jan. 18. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezért szakítani tervezne veled. Én az ő helyében ugyanúgy támogatnának, ahogy ő is teszi. Naplopó pedig pláne nem vagy, tanulsz, dolgozol, építed a jövőd. Nincs ezzel baj.
2018. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Megmondom őszintén, hiába írtál sokat, nagyon kevés.. mesélnél kicsit többet a kapcsolatotokról? Hány éves, mit dolgozik, mik a tervei, hogy jöttök ki egymással, milyen gyakran veszekedtek, szexeltek, beszélhettek? Stb
2018. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha megmondta hogy veled van, akkor veled van, de ne hidd, hogy 600 rongy sok pénz :D
2018. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért dobnálak ki, mert képezni akarod magad, hanem azért, mert titkaid vannak előttem, amiket idegeneknek hót simán elmondasz, de akivel együtt vagy annak nem.
2018. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Idegeneknek elmondod mennyi pénzed van, de a barátnődnek nem? :D amúgy 600.000 ft sajna nem sok pénz manapság.


Egyébként miért tartana naplopónak? Dolgozol, tanulsz és még ellátod a háztartást is. Nem értem miért aggódsz.

2018. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem hajtod kicsit túl magad?

Nekem az egész ilyen kialvatlan napos szorongásnak tűnik.

2018. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jól kijövünk egymással, 28 évesek vagyunk, ő egy multi ruhaboltban ilyen csoportvezető helyettes féleség. 9 hónapja vagyunk együtt. Nincsenek titkaim előtte, ha a pénzre gondolsz, ő nem akarja tudni.

Szex majdnem mindennap van, ha hazajön megmasszírozom, csak időnként bűntudatom van. Eddig nem volt, én dolgoztam/túlóráztam többet.

Tudom, hogy 600e nem egy vagyon, de nem életem végéig akarok élni belőle:)

2018. jan. 18. 17:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt a 600 ezer forint messze nem bő. Másrészt mi okod van a paranoián kívül, hogy ne higgy a barátnődnek?
2018. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
600 ezer Forint egyáltalán nem sok, igyekezned kell.
2018. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 600 tényleg nem túl sok. De miért nézne naplopónak? Nem lehet, hogy valamit nem írtál le, ami miatt ezt gondolod? Tanulsz, tervezel, tudod, hogy merre akarsz haladni mindezzekól, amit most csinálsz, emellett dolgozol is és házimunkát csinálsz. Ebben semi naplopás nincsen. Ha felmondasz és utána csak mereszted a segged, az más, de te most éppen egy olyan periódusban vagy, amikor a tanulás a fontosabb, és nem az, hogy 40 órában dolgozz vagy félmillát vigyél haza.
2018. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!