Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy csajozni, hogy akiket felajánl a facebook ismerősnek bejelölöm aztán próbálok beszélgetni velük? 25/F

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán.

Facebook már meglévő kapcsolatok fenntartására van.

2018. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
53%

:D

Egy idoben, (jo 7-8 evvel ezelott) probalkoztam igy, de nulla erdemeny, volt aki visszajlolt, volt aki meg vissza is irt, de vagy letiltotak, vagy nem akartak ismerkedni. Csak joval kesobb ertettem, meg hogy minden hulye ezt csinalja, igy pont egy kategoriaba kerultem a nyaladzo, talpnyalo sracokkal, akik remegnek egy szia-ert.

2018. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat azt mutatja hogy nem sikeres.


Több okból, de talán szerencséd lesz.

2018. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

akik remegnek egy szia-ert.


persze,hisz lecarják őket a nők

2018. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ez durván olyan, mintha utcán szólogatnál le random nőket, hátha az egyiknek bejössz...
2018. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akit nem ismerek azokat vissza se szoktam igazolni, szóval magamból kiindulva nem hiszem, hogy ez működőképes megoldás.
2018. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseket nem értem. Válaszol 5-6 ember, szinte borítékolhatóan negatív hangnemben. Eközben viszont bejelölhettél volna 5-6 lányt, és kipróbálhattad volna, hogy valóban mennyire működik. Ugyanannyi idő, ugyanúgy ingyen van...

Mielőtt jön a sok frusztrált alak és lepontoz: nem ismerkedem Facebookon, soha nem tettem. A Messenger kivételével csak a munkám miatt tartom már fent.

2018. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyen embereket azonnal törlöm.
2018. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!