Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom teljesen megbolondult?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom teljesen megbolondult?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk, de ilyen viselkedést még soha az életben nem tapasztaltam tőle.

Van, hogy túlreagál valamit, gyorsan felkapja a vizet, de amit ma ok nélkül lelejtett, az rendesen elgondolkodtatott.

Reggel elmentem munkába, ő otthon maradt. Megbeszéltük, felhívom ebédszünetben, ahogy máskor is. Reggel még beszéltünk, 10-kor, minden rendben volt. 15.30-kor hívom, ahogy megbeszéltük.

Eleinte minden oké, mondtam neki, hogy vettem szőlőt, holnap megesszük, még örült is.

Mondtam neki, hogy mivel ma otthon van (máskor dolgozik), nem muszáj eljönnie értem a munkahelyre (2 órára van az otthonunktól), elég, ha az állomáson találkozunk.

Erre elkezdett velem üvölteni a telefonba, hogy hogy van pofám(?!) megmondani neki, hogy mit csináljon. Ekkor még csak meglepett voltam, és nem értettem a szituációt. Amikor megkérdeztem, mi baj, mi rosszat mondtam, mi történt, elkezdett minősíthetetlen szóhasználattal üvölteni velem, mint az eszeveszett, trágárul beszélni, krvázni, és hasonlók.

Amikor megmondtam neki, hogy vagy vált, vagy leteszem, és estig nem is akarok tudni róla, akkor már iszonyatosan ocsmányul beszélt. Amikor megmondtam, utoljára kérdem, mi a fene van, erre elkezdte nyávogós, hangon, hogy "Mégis mi a f.ssz bajooood van? Eszement ringyó, mégis, mi a fszt akarsz?"

Ekkor már kb ott tartottam, hogy megnéztem a telefont, hogy biztosan jó számot hívtam-e. Nem vagyok sírós, nehéz kihozni a sodromból, megríkatni meg aztán tényleg keveseknek sikerült eddig. De ekkor már sírtam.

Mire egyre jobban belelovalta magát, és elkezdte, hogy "akkor bőgjél, te agybajos rongy" és hasonlók.

Letettem, visszamentem dolgozni, de annyira idegeskedtem vagy enyhébb sokk ért, hogy nem tudtam abbahagyni a sírást és reszkettem a hidegtől.

Aztán a főnöknőm hazaküldött, mert rossz volt rámnézni.

Azóta is fázom (lázam nincs, érdekesmód), pulóverben a 25 fokos szobában és a forró zuhany alatt is.

A párom többször is bocsánatot kért, de bennem eltörött valami, és nem érzem magam jól már attól se, hogy egy szobában vagyunk.

Semmi furcsát nem vettem észre rajta a napokban, és azzal magyarázta, hogy ideges, mert hétfőn vizsgázik.


24N, 31F


2018. jan. 20. 21:43
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Egyedül volt otthon és tanult, nincs nő a dologban, ez biztos.
2018. jan. 20. 21:44
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva!!!!Ezek után most ott vagy nála?
2018. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed magad, hagyd el.
2018. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%

Egy kis speedet szerintem szívott..


Persze csak, hogy jobban menjen a tanulás, de szerintem drog van a dologban. És tutti valami gyorsító cucc, olyankor idegbajosak az emberek.

2018. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Otthon vagyok nálunk, együtt élünk.

Nem drogozik, nem iszik, ennyire már ismerem.

2018. jan. 20. 21:49
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva. Ilyen emberrel biztos nem tudnék együtt lenni...
2018. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Én is le vagyok sokkolva, 5 éve vagyunk együtt, egyszer nem láttam ilyennek, jelét se mutatta soha.
2018. jan. 20. 21:50
 8/40 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg, hogy tényleg mi baja volt. Ideges, oké, vizsga oké, de az még nem indok erre az egészre.

Szerintem volt valami komolyabb ami zavarta és folyton söpörte be a szőnyeg alá ami most előtört. Biztosan nem csak egy vizsga miatti idegesség, valami más van a háttérben.

2018. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ez azonnalu válóok. Ha most ez derült ki róla, hogy ilyen is tud lenni, később mi fog?
2018. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék vele egy lakásban lenni, amíg meg nem magyarázza, hogy ez mi volt.Már ha erre van normális magyarázat...Azért ez nem normális viselkedés, főleg akkor ha 5 év alatt soha nem volt ilyen.
2018. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!