Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Adott egy több éves kapcsolat. A többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval.26 éves nő vagyok és a legjobb barátnőmnek szeretnék segíteni ezzel az itt feltett kérdéssel. Sajnos nem látjuk át az dolgot. Adott egy három éves kapcsolat.Jön egy hullámvölgyes időszak.Szakítanak.De elvileg szeretik egymást. A pasi szakítás után kettő nappal már fent van társkeresőn.Elmegy randizni is ami nem jól sül el. Aztán az exbarátnővel újra kezdik a kapcsolatot. A pasi elmeséli neki mi volt,a társkeresőt a randit mindent. A lány nagyon szeretné ha működne a kapcsolatuk,de nem tudja túltenni magát azon,hogy szakítás után két nappal a srác már ismerkedett. Azt mondta úgy érzi nem elég fontos a srácnak.Megkérdeztem a pasit is,aki azt mondta volt már hosszabb kapcsolata is és miután az véget ért akkor is pár nap után randizott ő ilyen és kész. Szerintetek ez az érzelmek teljes hiánya vagy léteznek olyan emberek akik bár szeretik a párjukat, mégis szakítás után pár nap alatt túl vannak mindenen,úgy, hogy akár mást is keresnek ?

2018. jan. 20. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy randizik mással, nem azt jelenti, hogy túl van rajta.
2018. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Van, aki gyorsan akar felejteni és ezért csinálja. A lányok közt is van olyan, aki szakítás utáni éjszaka felszed egy random srácot a diszkóban egyéjszakásra.
2018. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pasi kapcsolatfüggő vagy bosszúálló ....
2018. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában ahogy én ismerem elég racionális gondolkodása van a srácnak. Nem túl érzelgős fajta. Biztos, hogy nem kapcsolatfüggő,és nem is az a bosszúálló fajta.
2018. jan. 20. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:

"De elvileg szeretik egymást. " - ja elvileg... erről reggeli tudnék vicceket mesélni. Olyan nincs közte, hogy másnap regisztrál egy társkeresőre.

Jó ötlet volt a szakítás, nem kell azt már bolygatni.

2018. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túl gondoljátok. A szakítás az esetek döntő többségében egy önbizalom romboló dolog. "Valamit nem csináltam jól, nem vagyok elég jó, nem kellek, baj van velem" stb. Automatikusan ilyen gondolatok ugranak be tőle a legtöbb embernél.


És ő is, mint a legtöbb ember, mit tesz? Regisztrál egy internetes felületre, hogy azt érezze, még mindig van piaci értéke, még ő is valaki. Dehogy kereste ő álmai asszonyát. Ő az elveszett önbizalmát és önbecsülését kereste.


És az se fair szerintem, ha erre valaki azt mondja, hogy "dehát ha én kibírtam, bírja ki ő is". Miért csont egyformák vagyunk? Neki nincs joga máshogy vigasztalódni...? Szerintem a barátnődnek mérlegelnie kéne akarja e még a kapcsolatot, és ha igen, mit gondol, mi vezetett ahhoz, hogy szakitsanak. Az utána következő dolgok már irrelevánsak. Ha ezekben nem tudnak előrébb jutni és fejlődni közösen, akkor a kapcsolat halálra van ítélve és a szakítás jó döntés volt.

2018. jan. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elég különböző személyiségek. Az ebből adódó nézetkülönbségek vezettek a szakításhoz,amit a srác akart igazából. Elege lett a vitákból,amiket ő ugyanúgy nem tudott kezelni, mint a barátnőm.Tehát neki kevésbé volt ez önbizalom romboló. A barátnőm lett kidobva mégis a srác keresgélt...
2018. jan. 21. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!