Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdés. Egy kis idő mulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nomenesztomen kérdése:

Kérdés. Egy kis idő mulva hogy felraktam a ballagós képeim, amelyeken elég jol nézek ki, utána bejelöl egy nő én irok neki messengeren elovassa de nm ir vissza . Ez jelentheti hogy tetszek neki . Aki nő és segitene ilyesmibe irjon rám?

Figyelt kérdés
Szerelem

2018. jan. 20. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy amit írtál az nem tetszik neki azért nem válaszol.
2018. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy csak jól nézel ki.
2018. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt irtam , hogy ha eddig nem ismertem orulok neki az ismerettsegnek
2018. jan. 20. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyesírással, nyelvhelyességgel és stílussal írtad, mint ezt a kérdést és a kommentárt? Mert ha igen, akkor meg is van a bibi :)
2018. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj. Miért nem inkább csak egyszerűen annyit kérdeztél, hogy honnan ismer?

" Szia!

Ismerjük egymást? :) "


Mennyivel jobban hangzik...

2018. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nyalós volt és alacsonyan kalibrált.

annyit elég lett volna,hogy helló,honnan?

így továbbra is ő marad a nyitó te pedig a választó.

és ebben benne van is,hogy nem ájultál el a fényképétől,mert akármikor szedsz fel ilyeneket.

az öröm újongásoddal ezt üzented-

bakker,mennyire jó csaj,ilyen még soha nem írt rám,te jó ég de jó lenne ha összejönne...

2018. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a nő azért jelölt be mert tetszel Neki nem gond, bármit írsz, csak helyesen, és ne tolakodóan.

Szerintem akár még az is jó amit írtál, nem bántottad meg Vele, nem voltál tolakodó.

Vagy nem akar továbblépni, vagy azért nem válaszolt mert erre nemigazán tud mit válaszolni hiszen nem kérdeztél semmit.

Mehet az újabb levél ami már nem lehet az,hogy honnan ismeritek egymást hiszen az az előzőnek ellentmondana.


Ha neked is szimpatikus kérdezd valamiről, pl. írjon magáról, kíváncsi vagy Rá!

2018. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok..Hiába logikus a honan ismerjük egymást kérdés, én még sosem kaprtam erre megfelelő választ.


Viszonylag sokan jelölnek be a facén. Sejtem,hogy nem ismerjük egymást, bár elég osk emberrel találkkoztom a munkám során, ezért ha kétséges lehet az ismerettség rákérdezek.

Na, erre aztán még sosem, de sosem kaptam elfogadható választ. Általában vagy nem válaszolnak, mert rájöttek,hogy nem lehetek vevő az ismerkedésre mert akkor gond nélkül visszajelölném, vagy vmi eszméletlen figurás mozgóképet küldenek, vagy együtt aludtunk az éjszaka de részeg voltál nem emlékszel szöveg.


Egyetlen srác volt aki azt válaszolta,hogy sehonnan, de nagyon tetszek a profilképen és tett egy próbát az ismerkedésre. Megjegyzem, mivel nekem is bejött, megismerkedtünk.


Tehát, csak javaslat...ha valaki ismerkedni szeretne legyen bátorsága ahhoz,hogy ezt kifejtse érthetően a másik felé.

2018. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!