Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hiszi el a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el a barátom, hogy szeretem őt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nekem ez az első párkapcsolatom. Előtte nem volt senkim. 6 hónapja vagyunk együtt. És a barátom (29) azt mondja nem mutatom ki eléggé az érzéseimet neki és ez nagyon rosszul esik neki. Meglepődtem,mert én mindig kimutatom az érzéseimet. A 4-dik hónap után már megtörtént a szex is és akkor is kitudom mutatni az érzéseimet. Szoktam neki ajándékokat adni valami apróságot esegleg. A karácsonykot is megleptem valamivel. Néha megölelem,megpuszilom,megcsókolom őt. Sokat beszélgetünk. Rengeteg helyre eljárunk együtt. Mindig próbálom kimutatni,hogy szeretem őt,de nem tudom ennél jobban. Nem tudom,hogy mit várna tőlem. Kérdezem tőle akkor az a vàlasza,hogy soha nem mutattam ki az érzéseimet még, nem is figyelek arra amit mond nekem stb. Nem értem mi a baja velem. Már kétszer is előfordult,hogy felhúzta magát és ellenségesen viselkedett velem. Azt is mondta,hogy többször mondhatnák neki kedves szavakat vagy,hogy szeretem. Mondom neki,hogy "szeretlek". Korábban is mondtam már. Főleg akkor ha csak úgy jön magától és nincs erőltetve a dolog. De ilyenkor ritka ez,mert én nem szeretek és nem tudok olyan jól beszélni az érzésekről. Szerintetek mivel bizonyítsam neki,hogy szeretem őt?
2018. jan. 21. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A kedves parod az a tipusu "ferfi", aki agyilag le van maradva ugy 15 evvel a valos koratol, es azt hitte, hogyha majd fiatalabbat valaszt, akkor majd az vele egyutt ugyanigy le lesz maradva. Veled semmi baj nincs, parod viszont kb. terapias szint.
2018. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszélgessetek komolyan. Ha valóban megingott a kapcsolatotok, de tényleg szereted, akkor vegyél erőt magadon és a kapcsolatod érdekében beszélj az érzéseidről. Mond el neki, hogy szereted, hogy neked nehéz erről kommunikálni, de ettől még így van..stb.. Beszélj!
2018. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert más a szeretetnyelvetek. Te ajándékkal és néha érintéssel fejezed ki a szereteted, ő meg kedves szavakat várna.
2018. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!