Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért azokat a nőket tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azokat a nőket tartják pénzéhesnek, akik nem azok?

Figyelt kérdés

Exem előttem 2 évig járt egy lánnyal, akire nekem panaszkodott, hogy 150-200 ezerbe került neki havonta, és sose volt elégedett, lelépett egy gazdag sráccal.

Amíg együtt voltunk, mindent felesbe fizettem, egyszer még ki is segítettem anyagilag (amit nem kaptam vissza), majd közölte, hogy megy vissza az exéhez, mert az megunta a gazdag srácát, és most már talán eleget keres, hogy eltartsa.

Az első exem is híreszteli mindenfelé, hogy milyen pénzéhes vagyok, fél évvel a szakításunk után megkeresett a jelenlegi barátnője, hogy miattam nem kap semmit a kapcsolatában, mertén lehúztam az exem anno. De ez nem igaz, sose fizetett nekem jó formán semmit, az ünnepekkor meg kölcsönösen ajándékoztunk.

Jelenlegi párom dettó. A volt barátnője lelépett egy gazdag sráchoz (ismerem mindkettejüket, ez történetesen igaz), de máig hallgatom, hogy az a lány milyen rendes, milyen jó, csak nem értékelik, én meg lépten nyomon megkapom, hogy mert nekem csak a pénz kell, amikor megmondom, hogy fizethetnénk az éttermet felesben is egyszer, ne csak mindig én.


Szóval, valahogy mindenkinek én vagyok az aktuális pénzéhes ribi, miközben soha egy forintot nem kértem senkitől, és példálóznak a pénzhajhász exekkel.


Mi ennek az oka?


2018. jan. 21. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy rossz embertípust választasz. (Remélem az aktuális párodból aktuális ex lesz és az ismerkedéseidbe beleveszed a pénzről alkotott vélemény kikérését) Ezt tudom tanácsolni. De a kérdéshez más érdemben nem tudok hozzászólni.
2018. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberekkel veszed magad körül.
2018. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Az az oka, hogy mindig ilyen alja pasikat választasz.

Aki az exére panaszkodik, az már eleve gyanús, és sanszos, hogy rád is ugyanazokat fogja mondani. Az nem jut eszedbe, hogy kamuzik a srác, és az exel is fizettettet mindent, éttermet, stb? Hiszen rád is azt mondta, hogy lehúzod? Miért hiszed el, hogy az exe is lehúzta?

2018. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz egy kicsit!


1. Azt mondja, az exe lehúzta.

2. A ti kapcsolatotokban az éttermet is mindig te fizetted.

3. Téged is anyagiasnak tart.

4. Az exnek is azt mondta, hogy lehúztad.

5. Az exszel szintén smucig, rád hivatkozva.


?????

Nem esik le, hogy ő a lehúzós fél, csak mindig mindnekinek az ellenkezőjét mondja?

2018. jan. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne idiótákkal ismerkedj!
2018. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4, 3 különböző személyről van szó
2018. jan. 21. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék a pároddal, ha ő is ilyen gyökér, körültekintőbben kellene választanod.
2018. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pénzéhes nők azért pénzéhesek, mert megtehetik, jól néznek ki, így amikor lett pénze az exre, otthagyott, mert az jobban néz ki. A másik meg csak simán téged húz le.
2018. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!