Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz azokról a nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról a nőkről, akik nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon is vonzó egy nőnél,ha tud,viszont alig látni ilyet. A párkapcsolataim mérlege ilyen téren a következő: kb a felénél a lány próbálkozott néha egy-egy ebéd,vacsora elkészítésével,néha elég jókat is sikerült csinálni,de ezek csak lelkes amatőr próbálkozások voltak.Mindenesetre értékelendő a próbálkozás. A másik oldal,amikor nem tudott és nem is akart nagyon csinálni semmit,maximum virslit,főtt tojást,ilyeneket tudott csinálni.


Igazából érthetetlen számomra,hogy amikor ma már mindennek utána lehet nézni és a konyhai eszközök nevetségesen egyszerűvé tették a főzést,miért nem akarnak a nők megtanulni főzni,sütni. Én is így tanultam meg a férfi fejemmel.


2018. jan. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Engem egyszerűen nem érdekel. Eddig ami érdekelt, azt mind megtanultam, ezt untam, nem tetszett.
2018. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, én az “aki olvasni tud, az főzni is”-elvet képviselem, és akàrhogy gondolkozom, egyszerűen nem találok olyan ismerőst (nő vagy férfi, tökmindegy), aki nem tud főzni. Nincs ilyen a környezetemben - pontosabban két db férfi jutott eszembe, akik nem főznek, de ők saját bevallásuk szerint csak lusták főzni, és megtehetik, h rendeljenek, szóval miért ne alapon rendelnek maguknak kaját.
2018. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Nem gondolok semmit.
2018. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy nem tud olvasni szegény.
2018. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy nincs ideje, sem pedig energiája rá.
2018. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem tudás kérdése. Ez szorgalom, akar kérdése. Férfiként kitűnően főzök. Tudod hogyan tanultam meg? Lestem anyámat a konyhában, besegítettem neki és rám ragadt. Így már nem vagyok rászorulva egy nőre sem, hogy finomakat ehessek. Számomra nem nő az, aki nincs itthon minimálisan a konyhában, nem várok 5 fogásos menüt, de azért alap dolgokat tudjon már megcsinálni. Alap alatt nem a zsírosdeszkát teával értem, nem is a rántottát vagy a vajas-lekváros kenyeret (ami amúgy rohadt finom :D).
2018. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanazt, mint azokról a férfiakról, akik nem tudnak főzni. Nem egy bonyolult dolog a főzés, csak el kell kezdeni valahol. Én sem tudtam mindig, nem úgy születtem, megtanulgattam, még most is vannak újdonságok, sőt, még a szüleimnek is. Ha az ember nyitott rá, akkor nincs semmi probléma.

Még azokról sem gondolok rosszat, akik úgy vannak vele, hogy megtehetik, hogy rendelnek, vagy kifőzdébe, étterembe mennek ebédelni, mert van rá pénzük vagy támogatja a munkáltató, és akkor már nem fárasztják magukat még munka után este főzéssel is.


Ha valaki nem is akar, és a párjától várja el, hogy főzzön, az már más tészta.

2018. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
Lehet egyszerűen szüksége sem volt rá eddig, hogy főzzön. Egy emberre pl nehéz főzni, ha főzök az mindig többszörös adag. Egyedül élek és nem szívesen eszem ugyanazt 4 napig, így sokszor inkább rendelek. Ettől függetlenül én szoktam főzni és tudok is, de van olyan barátnőm, aki ugyanebből az okból egyáltalán nem is főz. Van pénze rendelni és jól el van hideg kaján is. Szerintem ettől nem lesz valaki kevésbé értékes ember.
2018. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanazt, amit egy főzni nem tudó férfiről. Vagyis semmit, amíg nem a párom.


Én elvárom, hogy a párom is tudjon főzni. Pontosabban ez inkább csak akarás kérdése.

2018. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
"Egy emberre pl nehéz főzni, ha főzök az mindig többszörös adag. " - Na igen, ez ismerős. :-D Mi a szüleimmel szoktunk cserélni hét közben, de azért próbálom megtanulni az egy adagos főzést is, csak jobban oda kell figyelni, mint több adagnál. :-)
2018. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!