Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar jelenteni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar jelenteni az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés

A párom, akivel már több éve együtt vagyunk újabban sokszor a fejemhez vágja, hogy ő nem biztos, hogy velem szeretne majd összeházasodni meg nem biztos, hogy tőlem akar majd gyereket. Mondtam neki, hogy rendben, én nagyon szeretem, de akkor ha úgy érzi, akkor nincs értelme folytatni, hagyjuk abba, mert ne legyen már az, hogy megtart addig amíg nem talál jobbat, aztán meg eldob, mint valami használt rongyot. Amikor meg ezt mondom neki, akkor meg mindig ölelget meg bújik hozzám meg azt mondogatja, hogy próbáljuk meg leküzdeni az akadályokat és majd kialakul, hogy mi lesz. Most akkor, ha nem lát velem közös jövőt, akkor miért akar benne maradni a kapcsolatban? Miért nem fogadta el, hogy akkor fejezzük be? Élvezet lenne neki az orrom alá dörgölni, hogy talált jobbat? Részemről én vele tudnám elképzelni az életemet, de ha ő nem így érez, ha a szerelem már csak egyoldalú, akkor miért nem fogadja el, hogy fejezzük be?

Régebben veszekedtünk többet, de mostanában nem, csak úgy random néha ezt a fejemhez vágja. Legutóbb például azért, mert mondtam neki, hogy a hónapokkal azelőtt megbeszéltközös utazásunkat ne mondja már le azért, mert a kollegái egy pár nappal előtte aznapra meghívták magukkal bulizni.



2018. jan. 21. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Es te pontosan minek rohasztod magadat meg ebben a szar kapcsolatban?
2018. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyél akkora barom, mint amilyen én voltam. Nekem az exem is feszegette, h nem tudja mit érez blabla, ugyanezt mondtam neki, h akkor ennek nincs értelme, ő akkor bújt, szeretetgetett és mondta, h "ez egy hullámvölgy, ami majd elmúlik". Aha... Majd talált egy nőt, akivel megcsalt... Te is erre vársz?
2018. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

A párom, akivel már több éve együtt vagyunk újabban sokszor a fejemhez vágja, hogy ő nem biztos, hogy velem szeretne majd összeházasodni meg nem biztos, hogy tőlem akar majd gyereket. - én ITT kivágtam volna a fenébe.


Pont, akkor keressen olyat, akit elvenne.

2018. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Amig nincs jobb, üritöládának jo vagy!
2018. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindig ugyanezt csinálja. Amikor mondom, hogy fejezzük be, akkor nem fogadja el. Mondtam már neki, hogy akkor járjon olyannal, aki megfelel neki, de akkor meg mindig azt mondja, hogy dehát én megfelelek. Ez a pasiknál valami státusszimbólum, hogy legyen egy bizonyos kor után nőjük, de vágják ki a jobbért? Most tényleg azért nem engedi meg, hogy elhagyjam, mert meg akar tartani amíg nem talál jobbat, hogy aztán milyen menő lehessen a haverjainál, hogy dobott?
2018. jan. 21. 17:08
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsolatfüggő. Úgy érzi, nem te vagy az igazi, de fél, hogy jobban sem fog találni, egyedül maradni meg nem akar. Ne ő döntse el, hogy te szakítasz-e vagy sem.
2018. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Mi az hogy nem engedi, hogy elhagyd? Haho, ebredj mar fel legyszives! Meltatlan, megalazo helyzetbe tesz teged, aztan kettot szol neked, es te maradsz... tudod, ki maradna ebben a kapcsolatban. Csak szakitani nem ugy kell, mintha egy pohar vizet ajanlanal fel a masiknak, hanem kerek perec megmondani, hogy "megalazo, amiket mondasz, tovabb nem turom", majd koltozes, torles, tiltas, tovabblepes stb. Az igazi problema az, hogy te ezt nem akarod, hanem inkabb berakod magadat ebbe az aldozat szerepbe mikozben remenykedsz hogy hatha majd egyszer eleg jo leszel neki. Nem leszel. Mar most is csak potlek vagy hogy ne legyen egyedul amig keresi a nagy ot.
2018. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Én is rögtön ezen akadtam el, mint a 7. válaszoló... Mi az, h "nem engedi"??? :D Jézus kérdező, kezdem azt hinni, h te sem vagy normális. Nem csoda, h a párod ilyeneket beszólogathat, mert te nem teszel semmit. Elfogadod a helyzetet, és pitizel is neki mint egy kiskutya.. Most viselkedsz úgy mint egy lábtörlő, csak úgy megsúgom ;)
2018. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"nem engedi"


"nem fogadja el"


Szerinted hány ember döntése kell egy szakításhoz?

2018. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De ez miért jó egy embernek, hogy kihasználja azt, aki tényleg szereti? Miért nem marad az ilyen inkább egyedül, amíg nem talál olyat, aki megfelel neki?
2018. jan. 21. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!