Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynatok a parotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynatok a parotokat ha nem egyeznetek az anyjaval "sehogy"?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom akinek nem tudom mit tanacsoljak... nap mint nap sir.. es nem tudom mit tanacsolhatnek neki... eddig mindig azt mondtam varjon mert talan megoldodik.. a helyzet az, hogy "anyuci pici fia" cucc van.. szoval az anyja mindent kell tudjon barmi van kozottuk.. olyan szinten, hogy meg azt is elmondja a baratja, ha menstrual es az anyja meg leadja az egesz rokonsagnak "nah nezd a fiam csaja menstrual". Nem is az idegesiti a legjobban, hogy mindent kell tudjon a baratja anyja, hanem, hogy az elmondja efektiv az egesz rokonsagnak. Az ilyen dolgok megoldodnak? Tapasztalat? Mit tanacsoljak neki? Jobb ha ennyiben hagyja? Nagyon nem birja mar... jelenleg megigerte a fiu, hogy nem meg mond el semmit az anyjanak.. vajon igy marad? Szereti a fiut de kikesziti az anyja. Meg barmit foz vagy sut, mindig visz a fiu az anyjanak is hogy kostolja meg es az anyja meg mindig azt mondja, hogy nekem is van pontosan egy ilyen receptem csak nem eperel hanem malnaval... meg ilyenek ... minden fele problemak vannak. Ha vesz a baratnomnek valamit az anyja mar hisztizik a fiunak, hogy neki nem vett semmit. Nektek volt hasonlo eset? Mit tettetek?

2018. jan. 21. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt nem (csak) az anyuka problémás. Már rég ki kellett volna dobnia ezt a pletyka fészket.
2018. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a mama itt a baj, hanem az a szerencsétlen anyuci pici babucikája. Ha helyretenné az anyját nem lenne semmi gond. Gyorsan szabaduljon meg ettől a csávótól, mert nagyon keserves élete lesz így.
2018. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elhagytam, de nem azért, mert az anyjával nem jöttem ki - leszarom, pampogjon, amit akar -, hanem mert a kedves exem viszont simán elnézte, hogy nap nap után megbánt az anyja, lenéz és utál.


Egyszer nem szólt volna rá, mert "jaj, anya megbántódik", és stb...

2018. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nem a mama a baj - a kedves pasi a baj.

hagyja el a pasit. Éljen anyukával, ha ennyire nem tud leszakadni róla.

a barátnőd jobbat érdemel nem egy ilyen tesze-tosza alakot.

2018. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!