Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett ilyen igénytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen igénytelen a párom?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, korábban mindig nagyon figyelt magára, ezt is pozitívan értékeltem benne.

Az utóbbi fél-egy évben viszont olyan szinten hanyagolja magát, hogy hihetetlen.

Derékig érő haja van már vagy 10 éve, mindig rendszeresen ápolta, szebb haja volt, mint nekem, nő létemre. Most azonban ha én nem fésülöm ki, képes hetekig nem fésülködni.

Hosszú idő óta először borotválkozott meg. Zokniváltás, gatyaváltás újabban már csak ezredfordulónként esedékes, akkor is csak akkor, ha ellopom a mosásba a koszosat, míg zuhanyzik, és odacsempészem helyette a tisztát, máskülönben "jó az még" felkiáltással képes lenne visszavenni.

Nincs semmi lelki problémája, legalábbis nem veszem rajta észre. Egyszerűen mintha elkényelmesedett volna. De nincs erre még nagyon korán?


24n, 30F


2018. jan. 21. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Hát pedig nekem a depressszívebb időszakaimban szokott ilyen lenni, nincs erőm naponta zuhanyozni, tiszta zoknit keresni, mosni, hajat mosni, fésülködni.

Mi lenne ha megkérdeznéd tőle?

2018. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, azt mondta, egyszerűen unja, meg én így is szeretem őt. Így is van, de ezek akkor is az alapok.
2018. jan. 21. 20:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem a haját. :(

Amúgy jár dolgozni a párod? Munkahelyre is úgy megy, hogy igénytelen, vagy munkanélküli?


22/N

2018. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak megszokta,hogy az élete része vagy,és kimutatta a foga fehérjét. Öt év nem kevés idő,már eléggé megnyíltatok egymás előtt. Rajtad áll,hogy képes vagy e ezt elfogadni,tehát a párodat ahogy van/amilyen vagy kössetek kompromisszumot ,hogy ez nem okés így,te nem ebbe az emberbe szerettél bele,ha továbbra is folytatni akarja adjon magára
2018. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jár dolgozni, természetesen.

Most kapott egy jobb ajánlatot, oda is be kell mennie holnap aláírni a szerződést, úgyhogy kivételesen ő kért meg, hogy fésüljem meg a haját, mivel ő már nem boldogul.

2018. jan. 21. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Én is igénytelen lettem idővel egyszerűen elkenyelmesedtem. Van hogy 1 nap csak 1x furdok , heti 2-3* mosok hajat, sőt a fogmosás is napi 2re csökkent.


Szerintem ez korral jár.

2018. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Mond neki,
2018. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Ne fürgyé lee. :D :D
2018. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje éltek együtt?

Én lehet,megjegyezném,hogy vagy vágassa le a haját,vagy ápolja maga,mert nem te vagy a fodrásza.Elárulnád milyen munkahely az,ahol elnézték eddig a loncsos séróját?

2018. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem akkor nem érdekelnek ezek a dolgok, ha valami miatt egy ideg vagyok egész nap és képtelen vagyok ilyesmivel foglalkozni.
2018. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!