Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit csinálnátok, ha a férjetek a korotokkal sértene meg?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy párkapcsolatban vita támad valamiről, lényegtelen miről, és a (veletek egykorú) férfi túlreagálja a dolgot és azt mondja, hogy "figyelj X éves nő vagy, a kutyának sem kellenél már, ha nem tetszik akkor..."

Ha egy ilyen megaláztatás érne titeket, akkor erre mit reagálnátok?



2018. jan. 23. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem mennék hozzá olyanhoz, aki itt tart mentálisan, szóval nem történne ilyen.

Ha mégis, akkor nagyon átgondolnám a kapcsolatunkat, hogy mi a fenének van még velem, illetve hogy mi a fenének vagyunk együtt....

2018. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Lazán a képébe vágnám, hogy a szeretőm nem ezt mondja.

Vagy egyszerűen annyit: Jó. Próbáljuk ki.

És lazán kidobnám a francba.

2018. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

#2 Bravó, szeretőt tartani igazán becsülendő dolog.


Amúgy nyilván abban a pillanatban repülne a pasi, hogy ilyet mondana.

2018. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Vállat vonnék, és közölném, hogy teljesen mindegy, mert ha én egyszer elválnék, akkor a hátam közepére se kéne még egy párkapcsolat.


És ez igaz is, évekkel ezelőtt rájöttem már, hogy mekkora szívás az egész. Azért nem lépek ki, mert szeretem a férjem személyiségét, és nem vagyok az a fajta, aki megfutamodik a nehézségek elől. De még egyszer nem kezdenék bele, az tuti. Amúgy a férjem négy évvel idősebb nálam, és őt jobban zavarja a saját kora, mint engem az enyém.

2018. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Hármas: NEM tartok szeretőt, de ha a kedves "párom" ezt így gondolja akkor hadd fájjon már neki is.
2018. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Ferfi vagyok es ilyet sosem mondanek. Ezt magamra nezve is megalazonak tartanam, ha azzal ervelnek, hogy azert ne menj, mert mar nem talalsz ugysem mast.


Igy latatlanban is egeszen biztos vagyok abban, hogy talalna mast es talalna olyat is, aki tudja mi az, hogy kölcsönös tisztelet.

2018. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Pakolhat és mehet haza anyucihoz.
2018. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Itt még komolyan senki nem volt soha ideges és ilyenkor nem mondott olyat, amit megbánt utána? ...
2018. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

#8

Hogy ne lettem volna ideges! Éppen olyankor gondolom meg háromszor is, hogy mit mondok. Nem kenyerem a sértegetés, nem old meg semmit, erre mindig odafigyelek. Cserébe úgy érzem, elvárhatom ugyanezt.

2018. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideges vagyok, káromkodom egyet, vagy a földhöz vágok valamit. De soha, SOHA nem bántom meg azt akit szeretek. Akár a páromról, akár a gyerekemről van szó. És ez szándékos bántás volt, nem egy menj a francba kategória....
2018. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!