Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom kollegaja akar tolem valamit?

Figyelt kérdés
Bementem a baratomnak a munkahelyere mar nem is dolgozott csak beszelgetett valakivel. Informatikuskent dolgozik ket masik sraccal volt most az irodaban. Az egyikuket regota ismerem, o mar volt is nalunk,a parom egyik haverja. Na de en nem szoktam vele azert beszelgetni,nincs is ra modom olyan sokszor. Most meg odajott hozzam es megkerdezte,hogy nem e innek meg vele valamit? Vagy vesz nekem sutit. Azt hittem viccel vagy hulyeskedik velem ugy hogy mondtam neki viccesen,hogy kedves tole,de nem meg kulonben is a baratomert jottem,megyunk mindjart. Vegul elmentem a baratommal a varosba utana haza. Nem mondtam neki,hogy mit beszeltem a haverjaval,mert nem is erdekel az egesz sztori,meg nem vettem komolyan. Aztan a kovetkezo alkalom soran amikor az epulet elott alltam meg akkor kijott a pasas integetett nekem mondta,hogy par perc es jon a baratom. Erre megint feltette ugyan azt a kerdest. De most komolynak tunt meg amikor nemet mondtam akkor azt mondta nem viccel velem,szolunk a paromnak,hogy elmegyek vele valahova baratkent. Nem kell tul lihegnem,ne gondoljak ebbe bele semmit,csak beszelgessunk. Mondtam,hogy akkor johessen a baratom is,mire azt valaszolta hogy akkor nem tudnank feloldodni,nem en hanem a baratom beszelne helyettem. Ezt mar jeleztem a baratomnak,de csak abban a formaban,hogy a haverja-kollegaja elott mondtam,hogy szeretne ha elmennenk valahova kajalni vagy valami es kozben beszelgethetunk. Ebbe erdekes modon belement a baratom. En mondjuk akkor nagyon megnyugodtam mert eloszor furanak tartottam az egeszet,de ha a baratomnak ez igy rendben van akkor nekem is. Vegulis harman mentunk el sutizni es beszelgetni. De a srac nagyon furan viselkedett. Folyton dicsergetni probalt,utalgatott arra hogy milyen jol nezek ki es a baratom szerencses. Aztan csak rolam kerdezoskodott,mintha a baratom ott sem lett volna. De aztan a baratom masra terelte a temat es nem volt gond. Kerdeztem a paromtol,hogy mindig ilyen a baratja? Tul kozvetlennek talaltam. Azt mondta igen..o ilyen. Hm.mondom rendben. Ma kaptam tole uzit hogy legkozelebb is talalkozzunk ne hozzam a baratomat puszil. Mivan? Kitoroltem az uzenetet es delutan vettem uj simet is. Nem akarom hogy a kesobbiekben tudja a tel.szamom. A baratomnak meg nem mondtam hogy mi tortent..szerintetek mondjam el? Vagy most mi ez az egesz? Ha a srac nem akart volna kettesben talalkozni velem akkor nem ragodom ezen az egeszen eddig. De igy fura!
2018. jan. 23. 14:45
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Es a baratomon azert is meglepodtem mert maskor sokkal hamarabb "voroset lat" aprosagok miatt. Most meg a srac konkretan bokolt nekem es en kenyelmetlenul ereztem magam. Ezert terelte a temat a baratom. Ezt megbeszeltuk es azt mondta ne aggodjak o ilyen mindenkivel,ne vegyem komolyan. De szerintem felre ismerte ezt az embert. Es engem forditott esetben zavart volna ha egy no kollegam vagy baratnom azt ecseteli hogy dejol nezki rajtad ez az ing,jol all a borosta, haha vicces vagy, mekkora mazlija van a csajodnak. En biztos kicsit felhuztam volna ezen magam,mert ez ilyen formaban mar sok(k).
2018. jan. 23. 14:51
 2/30 A kérdező kommentje:
Ja de orulok neki,hogy a baratomat ez az egesz hidegen hagyta. Es nem szerettem volna ha o is rosszul erzi magat vagy valami. Isten ment ettol! Utalom ha megy a feltekenykedes. Csak azert emlitettem mind ezt,mert nekem ez most olyan fura volt. De lehet tenyleg a srac csak baratkozni akart? Vagy ah en nem tudom. De ranezesre ugy nezki mintha ilyen tipikus no falo tipus lenne. Es meg jokepu is es nagyon laza ferfi.
2018. jan. 23. 14:52
 3/30 A kérdező kommentje:
Amugy a baratom is ez a "fajta" de sokkal komolyabb es visszafogotabb ember.
2018. jan. 23. 14:53
 4/30 anonim ***** válasza:

Jaj, de aranyos, hogy nem bírod abbahagyni a kérdés kiírását:) Azért felkavart a dolog, érezni a sorok közt az izgatottságot.

Tudod nekem míg olvastam az jutott az eszembe, hogy nem-e megbeszéltek egy hármasozást a barátoddal? Jó, nyilván nem, de megfordult a fejemben:)

Nem hiszem, hogy komolyabbat akar a haver, inkább csak hajtja a vágy. Nem nagyon szoktak a pasik egy jó barátságot kockára tenni még leküzdhetetlen vágy esetén sem.

2018. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Neked tetszik ez a pasi. És az, hogy nem tiszteli azt, hogy van barátod, elég gáz, a barátod viselkedése ugyan úgy. Én már jeleztem volna a kollégának, hogy ez kicsit már sok, kit érdekel, hogy milyen fajta, hogy nőfaló, falja az egyedülállókat. De a barátodat nem is jellemezted úgy, mint ezt a pasit.

"Es meg jokepu is es nagyon laza ferfi."

Szerintem ebből még lehet gond, az, hogy a barátod visszafogottabb az lehet a természete miatt, de nekem kicsit úgy tűnik félvállról veszi ezt. Engem azért nem hagyna hidegen.

2018. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka. Ha a barátod úgy gondolja nem akar tőled semmit a srác , hanem ő ilyen, akkor rosszul gondolja. Rázd le! Mert! Lehet megbeszélték, hogy próbáljon elcsábítani, mert nem biztos benne, hogy hűséges vagy. Ezért mondd is el neki, hogy kettesben akar veled találkozni. A másik, hogy nekem volt már olyan barátom, akinek nyaralás alatt a féltestvére tett olyan ajánlatot, hogy szó nélkül letolta a gatyáját és befeküdt mellém az ágyba. Annyit mondtam, hogy te mi a faszt csinálsz? Húzz innen. Nem szóltam senkinek, 18 voltam és féltem nem hinnék el, mert ott volt a felesége és a kislánya is. Vannak ilyen emberek. Lehet az is, hogy ők ketten biszexek és téged akarnak rávezetni, hogy mindketten kelljenek neked. Beszélj vele komolyan és hogy te nem szeretnél a sráccal találkozni többet még akkor sem , ha ő is ott van.
2018. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Jesszusom. Az kéne még..hármasban szex? Nem, köszönöm, de soha!
2018. jan. 23. 15:13
 8/30 anonim ***** válasza:

#5. vagyok


Lehet nem kérdésként írtam. Neked tetszik ez a pasi?

Szerintem igen, leírtam az előbb, miért gondolom.

2018. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem biszex a barátom, szerintem azt elmerte volna mondani nekem,és még csak nem is tartanám undorítónak, hogy ő is szexeljen egy férfival. De párkapcsolatban én nem akarok másokat bevonni egy két de több alkalomra sem. És ezzel ugyan így van a barátom is. Tulajdonképpen ő még előbb "feltételeket" "szabályokat" állított fel mint én.


Igen, elismerem jóképű a srác. De sok jóképű férfit lát az ember. Őt ráadásul ismerem is valamennyire mégsem akarok tőle semmit! A barátom sokkal jobban tetszik, vonzóbbnak tartom és nekem szimpatikusabb jobban tetszik,hogy ő "visszafogotabb" és nem ilyen nyílt. Ő is elég nagy dumás, közvetlen és barátságos, de nem olyan mint a kollégája.

2018. jan. 23. 15:19
 10/30 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is kicsit érdekes, hogy a barátom erre nem sok mindent reagált. Én biztos kimertem volna mondani fordított esetben, hogy ez már kicsit kezd sok lenni. Máskor a barátom apró dolgokra rákérdez volt amikor egyáltalán nem volt oka a féltékenykedésre vagy aggodalmaskodásra mégis "kiborult". Most meg amikor valós probléma van azt mondja a kollégája csak ilyen, ne vegyem komolyan. LEHET hogy TÉVEDEK és tényleg a barátomnak van igaza. Majd beigazolódik úgy is.
2018. jan. 23. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!