Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves lány vagyok a párom 10 évvel idősebb.

Állítása szerint már "kiélte " magát es engem szeret mégis szinte megőrülök a féltékenységtől, elég egy kolléga, exei mindenkire...

Tudom,hogy őt is csak tönkreteszem vele, hogyan változtassak? Mindig megpróbálok de bekattan valami és kész... nyomozok,gyanusítgatom, nézem az exeit, mindig úgy érzem ,hogy mindenki szebb és jobb számára mint én,pedig nem vagyok csúnya lány , sokaknak tetszem , nem foglalkozom velük természetesen.

Én minden percemet vele tölteném , részben akkor lennék nyugodt de így őt is megfolytom..

van erre megoldás??? 1,5 éve vagyunk együtt és úgy érzem már nem sokáig.


2018. jan. 23. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy z a te önbizalom hiányodból fakad?

Ha nem állsz le elveszíted. Csak gondolj arra, hogy fordított esetben neked hogy esne ez?

2018. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ő is ezt kerdezi es akkor mondom neki,hogy örülnék ha féltékenykedne kicsit ..
2018. jan. 23. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
te vagy a feltekeny ? xd hat te vagy a no te vagy a fiatalabb.. legyen o felteke y dobd ki amid van , hajad mindig tuti legyen , es valami uj parfumot vegyel ami vadito. Majd o is atelheti azt amit te! Hajra!
2018. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszát. Segíthet ha leírod mi kellene történnie ahhoz, hogy ne legyél ennyire féltékeny. Miben kéne változtatnod vagy változtatnia a másiknak, ami megnyugtatná a lelked? Ezeken gondolkodj és ennek megfelelően változtass a körülményeken/hozzáállásodon.
2018. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van ,hogy direkt veszekedést csinálok,addig is ide figyel, vagy direkt elestem,hogy sebem legyen és sajnáljon addig sincs ideje másra :'(
2018. jan. 23. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:

"Van ,hogy direkt veszekedést csinálok,addig is ide figyel, vagy direkt elestem,hogy sebem legyen és sajnáljon addig sincs ideje másra :'("


Ritka szánalmas viselkedés. Nem kaptál figyelmet gyerekkorodban? Vagy mi a jó ég bajod van? Örülj, hogy 1.5 évet kibírt így melletted. Sürgősen keress egy pszichológust, mert nagyon nem normális, amit művelsz.

2018. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos volt egy kapcsolatom amikor én is ilyen voltam. NE TEDD,ÉS ÁLLJ LE! ( addig amig nem késő )


El fogod magad melől üldözni. Az én exem 2évig birta.S utolag elcsodálkozom,hogy eddig ment neki,és rosszul vagyok magamtól ha arra gondolok miket tettem....


Egy idő után ki fog szeretni belőled,és ki fog dobni.

Próbálj meg mind magadba mind benne bizni. Gondolj arra,hogy nem véletlen van veled már 1,5éve.


Az utobbi hozzászólásod már kicsit beteges...

2018. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!