Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elnyerni egy üldözési mániás, betegesen féltékeny ember bizalmát?

Figyelt kérdés

Rám is jellemző ugyan a féltékenység, de ilyen szinten soha nem éreztem magamban.

Azt mondta a párom, hogy legszívesebben magához láncolna, akart már venni webkamerát az albérletünkbe, szívesen rakna nyomkövetőt a mobilomra, meg kémprogramot a gépemre, mert folyamatosan attól tart, hogy megcsalom őt.


Bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi, inkább csak arra lennék, hogy hogyan lehetne megértetni vele, hogy soha nem csaltam meg, és nem is terveztem? Egyszerűen nem menne. De nem hiszi el nekem.


22N


2018. jan. 23. 16:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
kidobnam mert elobb, utobb tetlegesseg lesz a vege. tuti joval idosebb nalad egy 20 asal kb ha saccolnom kell.
2018. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
Soha, sehogy nem fogod vele megértetni. A végén majd annyira belelovalja magát, hogy szenvedni fogsz a folyamatos ellenőrzési mániája és féltékenysége miatt. De, hogy totálisan megbízzon benned, az se lenne elég, ha minden percben vele lennél.
2018. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy, az ilyet nagyon gyorsan ott kell hagyni
2018. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
A legnagyobb tisztelettel és jóindulattal írom, hogy SEHOGY. A barátod mentálisan beteg. Pszichológiai (vagy pszichiátriai) kezelésre lenne szüksége ahhoz, hogy megszabaduljon ettől a beteges birtoklási vágytól. NEM A TE HIBÁD, hogy nem bízik benned. TE NEM TUDSZ RAJTA VÁLTOZTATNI. És ez csak ennél sokkal rosszabb lesz az idő előrehaladtával.
2018. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
43%
:D
2018. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Hogyan magyarázod el a beteg embernek hogy beteg?


Sehogyan. Ha o maga nem akarja felismerni, es kezeltetni magat, akkor sehogy.

2018. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
52%
...eközben a korrekt, normális, érdekes személyiségű férfiak párkapcsolati státusza kong, mert nincs senkijük. Értem a nőket, már minden világos. 👍 Kérlek, érvelj nekünk, hogy mit szeretsz ebben a mentálisan beteg emberben!
2018. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

24 éves. Az exe megcsalta, és valószínűleg amiatt alakult ez ki nála.


Tudja magáról, hogy beteg. :/

2018. jan. 23. 16:24
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

Értem, tudja magáról, hogy beteg.

Jár pszichiáterhez vagy pszichológushoz? Segít ez rajta?

Ha hajlandó a változásra, akkor van remény. Ha beismeri, hogy ez probléma, akkor egy nagy lépést már meg is tett a gyógyulás elé.

(Remélem, most senki sem böfögi be, hogy semmit sem tudok a mentális betegségekről - mert úgy, hogy én is szenvedek egyben, úgy érzem, hogy tudok mit mesélni.)


22/N

2018. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Jár pszichológushoz vagy pszichiáterhez?

- ha igen: támogatnám, viszont NEM lennék hajlandó engedni a beteges dolgainak, szóval szó se lehetne nyomkövetőről meg hasonlókról, mert utána természetesnek venné, és sose javulna.

- ha nem: otthagynám.

2018. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!