Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok a barátommal lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok a barátommal lenni egésznap, legalább napközben ne keressen?

Figyelt kérdés

Nem szeretek a nap 24 órájában a páromra koncentrálni vagy,hogy mindig valamilyen formában ott legyen velem. Értem ezt úgy,hogy nem szeretek napközben telefonon {messengeren} írogatni. Annak sem örülök,ha minden hívás vagy SMS-ben kell megbeszélni és nem lehet elmondani előre. Ha nagyon fontos valami akkor rendben hívjon vagy én is hívom őt. De amikor egy hét alatt lemegy a pénz a telomról akkor nagyon pipa tudok lenni,mert mindig a barátom miatt nem tudok hívni vagy üzenetet írni. Mondjuk sokkal épp ezért nem is töltöm fel a telómat. Szóval utálom,ha mindig kommunikálni kell és ötvenhatszor megkérdezni,hogy mikor érek rá? Hol vagyok? Meddig leszek X-nél Y-nál? Egy idő után idegesít mivel én ilyeneket nem kérdezek meg hanem tudom,hogy hív ha ráér.


A másik,hogy már a kapcsolatunk elején sem szerettem,ha mindig együtt vagyunk. Pontosabban most is és régebben is az volt,hogy kb minden percemet szeretném vele tölteni,nagyon jól érzem magam ha együtt vagyunk,de később azért ritkán de azért eszembe jut,hogy túl sokat nem kell együtt lennünk, szerintem sokkal több időt lehetnénk másokkal is vagy legalábbis külön és nem mindig csak egymásra fókuszálni. Mivel egy ideje már egy fedél alatt élünk azóta jobban zavar. Úgy érzem mintha csak róla szólna minden és valamiről lemaradok...vagy magam sem tudom. Például amikor azt hallom,hogy a barátaim moziba mennek, másik héten valahol a városban találkoznak vagy kajálnak akkor nekem is mehetnékem lesz,de nem a barátommal. Mert amúgy én amióta vele vagyok étteremben csak vele voltam,büfében is. Moziba szerintem amióta kapcsolatban vagyunk...még sosem mentem úgy,hogy ne jött volna velem a párom. Nyaralni se voltam még nélküle. Sehova nem mentem nélküle. És az én barátaim között van olyan akinek párja van,de nincsenek együtt mindig. Ritkán látom az ismerőseimet,de egy két alkalomtól eltekintve sosem jöttek férfiak és az ilyen alkalmak során az én párom sem jön. De a lényeg,hogy én mindig vele vagyok. Együtt alszunk,tvzünk,egy légtérben vagyunk este reggel délben. Hétvégén is szinte mindig együtt vagyunk. Kivéve mikor más programot csinálunk magunknak. Ő ilyenkor meg edző terembe, haverjaival van,barátokkal találkozik. De neki a haverjai feljönnek hozzánk. Sörözni,dumálni havi 2x 3x kb. Nekem több igényem van a külön töltött időre! Nem akarom,hogy mindenhol velem legyen,vagy keressen, majd este úgy is mindig találkozunk akkor beszélhetünk eleget.


De hogyan lehetne,hogy kevesebbet legyek vele? Amikor olyan elkerülhetetlennek tűnik az,hogy legalább napközben megszűnjünk egymásnak és mindenki magával lenne elfoglalva.


2018. jan. 23. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Beszéltél vele erről?
2018. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Valahol meg tudom érteni, engem is zavarna, ha tényleg folyamatosan keresne valaki, és nem hagyna élni. Ha megbeszéled vele, akkor megvalami megsértődik, hogy de elvégre kapcsolatban vagytok, vagy mi. Pedig kell a külön idő, eleve ha nincs mit elmesélni a másiknak, hogy mi történt ma velem, akkor miről beszéljünk? Próbálj talán először annyit megbeszélni vele, hogy több külön programotok legyen, ahol ki tudsz kapcsolódni.
2018. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Húha, itt is igaz a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember. Teljesen jogos egyébként, amit írsz, egy bizonyos fokig. Ám itt mégis úgy tűnik, hogy nem is csak azzal van gond, hogy majdnem mindig együtt vagytok, itt valami érzelmi porszem van a gépezetben. Olvasd vissza a kérdést: végig azt írod, hogy nem akarod ezt, nem akarod azt, azt nem írod, hogy mit érzel iránta, hogyan hat a személye a lelkedre pozitív értelemben, szereted-e még? Ha ki kéne listázni, nem igazán tudnék a pozitívumok közé felírni semmit innen, míg a negatívumokhoz majdnem minden menne. Vajon így merre billen a mérleg nyelve? A nevében is benne van, mérlegelned kell, mert ez nagyon nem egy harmonikus kapcsolat. Mint írtam, teljesen rendben van, hogy kell a személyes tér, egyedüllét, főleg egy intrvertált embernek és főleg azután, ha mondjuk addig egyedül volt éveken keresztül, de szerintem nálatok nem ez a gond. Nem tudnád vele is megbeszélni ezt, megmutatni neki a kiírt kérdést?
2018. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat :-) csak nem arról akartam írni,hogy miért szeretem őt. Persze,hogy szeretem őt :-) Nem hűltek ki az érzelmek egyáltalán. Aha én mondtam neki párszor,hogy most ide és ide inkább egyedül szeretnék menni, ne legyünk mindig együtt. De nem bántón mondtam és ezért nem is foglalkozott ezzel hanem elfogadta és mást csinált ő is. Ha viszont így hosszasan kéne elmondanom neki akkor {szerintem,de aztán nem biztos} zokon venné,mert elvégre ez párkapcsolat miért akarok többet egyedül lenni? Ismerem őt,neki fontos,hogy tudjon rólam egésznap. Megértem,jólesik, mindig jólesett ha foglalkozik velem és próbáltam viszonozni,mert engem is érdekelt,de nekem jobban esne az,ha a nagyon lényegi dolgokat személyesen megbeszélnénk és nem napközben munkahelyen írná meg nekem,hogy például "lesz ma egy konzultáció,holnap egy tárgyalás,holnapután meg megbeszélés ezért és ezért menj légyszi bevásárolni,vegyél légyszíves kávét otthon elfogyott,már akartam mondani, nem külted el a papírokat,nincs kinyomtatva ez meg ez, hívj taxit,mert lehet {még nem is tudja biztosra} kések ne várj rám" stb. Ezek felesleges dolgok,nem leszek előrébb,mivel akkor ott nem tudok csinálni semmit. De azért muszáj mindent megírni vagy mindenért hívni. Szinte sose várja meg,hogy én keressem őt.
2018. jan. 23. 19:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Beszélni mindig van miről és azzal nem volt gondunk. Csak több olyan napot akarok,amikor másokkal vagy legalább egyedül lehetek és ő is másokkal van. Olyanok vagyunk mint az 50 éves házasok. Egyszer muszáj volt elnevetnem magam már elkeseredésemben és kínomban amikor vacsi közben leültünk egymás mellé tvzni a kanapéra,hogy úristen, miért vagyok folyton együtt? Amikor máshogy is lehetne szerintem. Annyi mindent vele csinálok,a munka ellenére is azt veszem észre mintha mindig velem lenne. És ez zavar.
2018. jan. 23. 19:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem megbeszélni akarom vele. Inkább csak rávezetni valahogy,hogy ne legyünk ennyit együtt. Csak nem tudom,hogy ezt hogyan érjem el úgy hogy ne bántsam meg vagy ne érezze magát elhanyagolva.
2018. jan. 23. 19:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Szombaton például meghívtak egy buliba. 6 hónapja nem voltam szórakozóhelyen. Amikor voltam az meg egy lakodalom volt nem buli. De most buliba hívtak. Elmennék, a barátom is biztos jönni akarna. Szerintetek csak simán mondjam meg neki,hogy most ne jöjjön? Szerintem a barátaim sem fogják hozni a párjukat már akinek van. Én meg ilyen helyre is elvittem a kedvesem.
2018. jan. 23. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen megértelek. Én ezt nem bírnám...

Van egy rossz hírem: az erről való beszélgetést a pároddal nem fogod megúszni. Magától a büdös életben nem fog rájönni, hogy ez téged zavar. A férfiak nem értenek a célzásokból! Beszéld meg vele. VAGY marad minden a régiben, amitől viszont egy idő után besokallsz. Ezt ne várd meg! Beszélj vele.

2018. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg meg kell értenie, hogy te ilyen vagy, és szereted őt, de neked több tér kell.
2018. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz ennek jó vége...

Teljesen kisajátitaná az életedet.

2018. jan. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!